Yardım Poco f2 pro hardbrick

Dredken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Pirinç
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
4
Merhaba
Twrp ile rom atarken flash belleğin çıkması ile kurulum yarıda kesildi ve cihaz düğmelerden hiçbir tepki vermiyor. ( Uzun basmama rağmen )
Araştırdığım da başka Xiaomi cihazlarda batarya çıkarılıp sp flash tool programını satın alarak yaptıklarını duydum .
O program benim cihaza uyumlu mu ne yapmam gerekiyor ?

Dredken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Pirinç
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
4
pek hiç tepki vermeyen cihazlar için ne gibi çözümünüz mevcut cıhaz unlock fakat ne arz alıyor nede fastboot giriyor tepki hiç yok ???

öncelikle şarzalmamaya başladın aniden gitmiş :(
Telefonlar için her zaman bir kurtulma yolu vardır yazılımsal olduğu sürece tabiki.
Edl mod da yazılım atılıyor böyle Xiaomi cihazlar da edl moda almak için Cımbız veya iletken tel 2 nokta var oraya dokunup kablo takınca edl giriyor. Sadece moda girmekle olmuyor tabiki Xiaomi yetkili hesaba ihtiyaç var buda genelde teknik servislerde olan bir hesab. Yabancı sitelerde kiralanarakda alınan bir hesab 200 TL yakın ücret tutuyordu bi ara kiralama bedeli . Hesabi alıp edl modda yazılım atıyorlar ve cihaz düzeliyor. Edl moda girmez ise işler daha farklı oluyor ama o olay beni aşar benim tecrübem bu kadar hadi kolay gelsin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyla:

metin.alpaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Sorunumu yaklaşık 2 haftadan daha fazla sürede anca çözebildim arkadaşlar ( farklı 2 tamirciye gönderdiğim için ) eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız işini bilmeyen tamircilere asla göndermeyin cihazınızı . Sizi oyalamaktan ve cihazınıza zarar vermekten başka birşey yapmıyorlar.

Cihazımı en son kargo ile Zenex hocama verdim yapması için kargo süreleri hariç 2 günde yaptı kargoladı . Eğer ki böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız güvenerek yollayabilirsiniz .
Merhaba, kendisine nasıl ulaşabilirim ve ücreti nedir acaba. Teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt