Yardım Poco f2 pro hardbrick

Dredken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Pirinç
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
4
Merhaba
Twrp ile rom atarken flash belleğin çıkması ile kurulum yarıda kesildi ve cihaz düğmelerden hiçbir tepki vermiyor. ( Uzun basmama rağmen )
Araştırdığım da başka Xiaomi cihazlarda batarya çıkarılıp sp flash tool programını satın alarak yaptıklarını duydum .
O program benim cihaza uyumlu mu ne yapmam gerekiyor ?

ismail863

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
redmi note 2
Konular
43
hardbrick olmus cihaz yetkili hesap ile mudahale olmasi lazim yaklasik 450 tl gibi bi masraf cikarir size

Oyla:

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Merhaba
Twrp ile rom atarken flash belleğin çıkması ile kurulum yarıda kesildi ve cihaz düğmelerden hiçbir tepki vermiyor. ( Uzun basmama rağmen )
Araştırdığım da başka Xiaomi cihazlarda batarya çıkarılıp sp flash tool programını satın alarak yaptıklarını duydum .
Bilgisayara bağlayınca aygıt yöneticisinde 9008 portu görünüyorsa qfil ile rom atmayı deneyin hocam.

Oyla:

browneyes45

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 6
Meslek
Özel Güvenlik Görevlisi
Konular
10
Merhaba
Öncelikle geçmiş olsun , cihazı pc ye bağlayın pc cihazı görüyor mu bi kontrol edin

Oyla:

Dredken

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Pirinç
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
4
Sorunumu yaklaşık 2 haftadan daha fazla sürede anca çözebildim arkadaşlar ( farklı 2 tamirciye gönderdiğim için ) eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız işini bilmeyen tamircilere asla göndermeyin cihazınızı . Sizi oyalamaktan ve cihazınıza zarar vermekten başka birşey yapmıyorlar.

Cihazımı en son kargo ile Zenex hocama verdim yapması için kargo süreleri hariç 2 günde yaptı kargoladı . Eğer ki böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız güvenerek yollayabilirsiniz .

Oyla:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
52
Zenex hocama herkes güveniyor'da kargo şirketleri sıkıntı kargolarken kesinlikle telefon olduğunu belirtmeyin ve belli edecek bişeyle kargolamayın arkadaşım aras kargo'da çalısıyor depoda özellikle telefonların calındıgını söyledi eğer sigortalı kargo değilse kargo şirketi telefon olduğunu kanıtlayamadıgınız için haklı durumda oluyor ve kanuna göre azami bi para ödemesi yapıyor.

Oyla:

exelans_61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
poco f2
Konular
1
ayni sorun bendede var hocama ozelden yazdim insallah doner bana

Oyla:

bekirsaygin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Mi5 prime
Konular
0
Sorunumu yaklaşık 2 haftadan daha fazla sürede anca çözebildim arkadaşlar ( farklı 2 tamirciye gönderdiğim için ) eğer böyle bir sorun yaşıyorsanız işini bilmeyen tamircilere asla göndermeyin cihazınızı . Sizi oyalamaktan ve cihazınıza zarar vermekten başka birşey yapmıyorlar.

Cihazımı en son kargo ile Zenex hocama verdim yapması için kargo süreleri hariç 2 günde yaptı kargoladı . Eğer ki böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız güvenerek yollayabilirsiniz .
kaç para tuttu?

Oyla:

saban19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
şaban
Cihazım
Mi 10 5G
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
5
pek hiç tepki vermeyen cihazlar için ne gibi çözümünüz mevcut cıhaz unlock fakat ne arz alıyor nede fastboot giriyor tepki hiç yok ???

öncelikle şarzalmamaya başladın aniden gitmiş :(

Oyla:
Üst Alt