Yardım Poco F2 Pro Güncelleme Doğrulanamıyor

Berkedix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Grafiker
Konular
4
Merhaba arkadaşlar bugün öyle gezinirken milletin 12.2.1.0 Sürümü kullandığını benim ise hala aylardır 12.0.4 sürümünde kaldığımı fark ettim ve sitede ki Global 12.2.1.0 sürümünü indirip kurmak istediğimde güncelleme doğrulanmadı diyip Türkçe olarak da beta sürümü kullanabilmek için yetkili mi hesabınız yok deniyor. Bootlader açıktı ama pcden acmamistim sadece ek ayarlardan bootlader açıktı bende araştırdığım da bootlader acık olunca güncelleme almıyormus diye duydum ve bootladeri kapatıp yeniden başlattım. Şimdi bootladeri tekrar açsam yarın mi tool ile tamamen açsam bidaha 1 hafta beklemek zorunda kalirmiyim ? Ya da bu güncelleme doğrulanmadı sorunun çözümü mevcut mu.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhaba arkadaşlar bugün öyle gezinirken milletin 12.2.1.0 Sürümü kullandığını benim ise hala aylardır 12.0.4 sürümünde kaldığımı fark ettim ve sitede ki Global 12.2.1.0 sürümünü indirip kurmak istediğimde güncelleme doğrulanmadı diyip Türkçe olarak da beta sürümü kullanabilmek için yetkili mi hesabınız yok deniyor. Bootlader açıktı ama pcden acmamistim sadece ek ayarlardan bootlader açıktı bende araştırdığım da bootlader acık olunca güncelleme almıyormus diye duydum ve bootladeri kapatıp yeniden başlattım. Şimdi bootladeri tekrar açsam yarın mi tool ile tamamen açsam bidaha 1 hafta beklemek zorunda kalirmiyim ? Ya da bu güncelleme doğrulanmadı sorunun çözümü mevcut mu.

Mevcut sürümünüzden,(12.0.4.0) 12. 2.1.0 romuna ota üzerinden geçiş yapamazsınız. Ota bağlantıları henüz yayınlanmadığı gibi, Recovery romları Twrp ile kurabilirsiniz.
- Bilgilendirme olarak, Bootloader kilidiniz açık değildir.
Sadece, Bootloader kilidi açmak için hesab ekleme işlemi yapmışsınız. Hesap ekleme işleminden sonra Bilgisayardan Unlocktools ile işlemlere devam etmeniz gerekmektedir.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam bl kapalı veya açık olması güncelleme gelip gelmeyeceği konusunda herhangi bir sorun teşkil etmez. Bl kilidi tekrar açmak tekrar süre gerektirir. Fakat xmt V2 kullanarak belki hızlı kilit açılabilir tamamen şansa bağlı

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
Hocam bl kapalı veya açık olması güncelleme gelip gelmeyeceği konusunda herhangi bir sorun teşkil etmez. Bl kilidi tekrar açmak tekrar süre gerektirir. Fakat xmt V2 kullanarak belki hızlı kilit açılabilir tamamen şansa bağlı
Tekrar açmak için süre gerekmez.Daha önce zaten kayıt olmuştur,bundan dolayı herhangi bir sıkıntı olmaz,beklemeden açar.Xiaomi Tool'da da her cihaz olmaz,SD cihazlarda olur ancak MTK cihazlarda herhangi bir şey değişmez.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Tekrar açmak için süre gerekmez.Daha önce zaten kayıt olmuştur,bundan dolayı herhangi bir sıkıntı olmaz,beklemeden açar.Xiaomi Tool'da da her cihaz olmaz,SD cihazlarda olur ancak MTK cihazlarda herhangi bir şey değişmez.
Hocam tekrar açmaktan kastım başvuru yapmak arkadaş başvuru yapmış ama bl açmamış

Berkedix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Grafiker
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şöyle soyliyim Bl açıktı yani başvuru yaptım ama güncelleme gelmez diye biseuler görünce daha demin kapattım 1 saat önce şimdi tekrar açsam yarın pcde bootlader kilidi açsam süre verir mi not (Bl başvurusunu 1 ay önce yaptım ve 1 aydır OEM kilidi açıktı)

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Şöyle soyliyim Bl açıktı yani başvuru yaptım ama güncelleme gelmez diye biseuler görünce daha demin kapattım 1 saat önce şimdi tekrar açsam yarın pcde bootlader kilidi açsam süre verir mi not (Bl başvurusunu 1 ay önce yaptım ve 1 aydır OEM kilidi açıktı)
Kardeşim süre verirse beklersin vermezse direkt açılır korkulacak birşey yok

Üst Alt