Yardım Poco F2 Pro Flex kablo değişim sonrası açılmıyor.

dijitalokul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Digitalokul
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Telefonumun batarya üzerindeki Flex kablosunun soketi zarar görmüştü.Yeni bir Flex kablo sipariş verip telefonuma taktım.Bi 1 saat kadar telefonumu şarja takıp bekledim.Bu şekilde kırmızı ışık sabit bir şekilde yanıyor.Telefonu açmaya çalışıyorum açılmıyor.Lütfen yardım.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44

Telefonumun batarya üzerindeki Flex kablosunun soketi zarar görmüştü.Yeni bir Flex kablo sipariş verip telefonuma taktım.Bi 1 saat kadar telefonumu şarja takıp bekledim.Bu şekilde kırmızı ışık sabit bir şekilde yanıyor.Telefonu açmaya çalışıyorum açılmıyor.Lütfen yardım.
Hocam burada tahminden öte geçmez yazılım sorunlar tamam ama donanım konusunda bir elin 3 parmağını geçmez yardımcı olabilecek kişiler onlarda konuyu görüp dönüş yaparsa tabi ki 🤔

dijitalokul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Digitalokul
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
Hocam burada tahminden öte geçmez yazılım sorunlar tamam ama donanım konusunda bir elin 3 parmağını geçmez yardımcı olabilecek kişiler onlarda konuyu görüp dönüş yaparsa tabi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Belki yardımcı olabilecek benzer bir olay yaşamış biri denk gelebilir diye düşündüm.

rt13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
mi 4c
Konular
5

Telefonumun batarya üzerindeki Flex kablosunun soketi zarar görmüştü.Yeni bir Flex kablo sipariş verip telefonuma taktım.Bi 1 saat kadar telefonumu şarja takıp bekledim.Bu şekilde kırmızı ışık sabit bir şekilde yanıyor.Telefonu açmaya çalışıyorum açılmıyor.Lütfen yardım
İyi akşamlar hocam, aynı sıkıntıyı bende yaşadım telefoncu Flex kablo ve gerekirse şarj ünitesinin değiştirilmesi gerektiğini söylemişti bir çok kişi bu parçaları değiştirince düzelmiş . Ben yabancı bir sitede gördüğümü uygulayarak düzelttim telefonda şuan herhangi bir sıkıntı yok çok şükür. Poco f2 pro da kronik bir problem yapmanız gereken tek şey Flex kablonun şarj ünitesine bağlanan uç kısmını sokup tekrar takın ve soket üzerine bir kaç defa bandı üst üste yapistirarak üzerine kutuyu tekrar monte derseniz herşeyin düzeleceğini göreceksiniz. Büyük geçmişler olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

dijitalokul

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Digitalokul
Cihazım
Poco f2 pro
Konular
2
İyi akşamlar hocam, aynı sıkıntıyı bende yaşadım telefoncu Flex kablo ve gerekirse şarj ünitesinin değiştirilmesi gerektiğini söylemişti bir çok kişi bu parçaları değiştirince düzelmiş . Ben yabancı bir sitede gördüğümü uygulayarak düzelttim telefonda şuan herhangi bir sıkıntı yok çok şükür. Poco f2 pro da kronik bir problem yapmanız gereken tek şey Flex kablonun şarj ünitesine bağlanan uç kısmını sokup tekrar takın ve soket üzerine bir kaç defa bandı üst üste yapistirarak üzerine kutuyu tekrar monte derseniz herşeyin düzeleceğini göreceksiniz. Büyük geçmişler olsun.
Teşekkürler benim flex kablonun soketlerinden birinde tırnaklardan biri kırılmıştı.Bu yüzden Flex kabloyu değiştirdim.Flex kablo üzerine bant yapıştırmadım bir de onu deneyeyim.Batarya tamamen boş olduğu için mevzuyu çözmem de zorlaşıyor.Tavsiye için teşekkürler.

rt13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
mi 4c
Konular
5
Teşekkürler benim flex kablonun soketlerinden birinde tırnaklardan biri kırılmıştı.Bu yüzden Flex kabloyu değiştirdim.Flex kablo üzerine bant yapıştırmadım bir de onu deneyeyim.Batarya tamamen boş olduğu için mevzuyu çözmem de zorlaşıyor.Tavsiye için teşekkürler.
Buradaki videonun son kısmındaki işlemi yapman yeterli hocam video 1
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu video işini görmezse eğer şunu da deneyebilirsin
Video 2
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Üst Alt