Yardım Poco f2 pro ekran sorunu

Moğollu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Moğollu, Bu şekilde kullanıyorum...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mavi ışığ kim uleyn diyorsunuz yani :D Hocam şakası bir yana benim okuma modunda bile sizin ss mavi görünüyor. Gözler baya sağlam anlaşılan maşallah.

Denedim hocam şöyle bir durum var telefona yandan ya da aşağıdan bakınca ekran sarı durmuyor ama düz baktığımda sarımsı bir renk oluyor dediklerinizi de yaptım ama olmadı

Hocam başka bir yol gelmiyor aklıma, bir ss de siz atın olmadı bakalım. Renk şeması ss de çıkıyormuş. Belkide donanımsal bir sorun diyeceğim ama ihtimal vermiyorum.

Moğollu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
mavi ışığ kim uleyn diyorsunuz yani :D Hocam şakası bir yana benim okuma modunda bile sizin ss mavi görünüyor. Gözler baya sağlam anlaşılan maşallah.

Hocam başka bir yol gelmiyor aklıma, bir ss de siz atın olmadı bakalım. Renk şeması ss de çıkıyormuş. Belkide donanımsal bir sorun diyeceğim ama ihtimal vermiyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-09-00-17-31-276_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-04-09-00-17-31-276_com.android.settings.jpg
    547,6 KB · Görüntüleme: 10
  • Screenshot_2021-04-09-00-17-23-026_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-04-09-00-17-23-026_com.android.settings.jpg
    534,8 KB · Görüntüleme: 10

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
chnekn, Mavilik tema kaynaklı ayrıca göz ve kulak iyi çalışıyor çok şükür haha--

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam gayet beyaz görünüyor bence. Bir de karanlık mod kullandığınızı darkettim. Bu mod bazen görüntüye etki edebilir. Karanlık moddan çıktığınız da da aynı durum devam ediyor mu?

Ekran > Daha fazla karanlık mod seçeneği > Menüsü altındaki iki ayarı kapatıp tekrar deneyin.

Başkada aklıma bir şey gelmiyor malesef. Ya göz alışkanlığınızla alakalı yada cihazın ekranında bir sorun olabilir.

Moğollu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Hocam gayet beyaz görünüyor bence. Bir de karanlık mod kullandığınızı darkettim. Bu mod bazen görüntüye etki edebilir. Karanlık moddamıktığınız da da aynı durum devam ediyor mu?

Ekran > Daha fazla karanlık mod seçeneği > Menüsü altındaki iki ayarı kapatıp tekrar deneyin.

Başkada aklıma bir şey gelmiyor malesef. Ya göz alışkanlığınızla alakalı yada cihazın ekranında bir sorun olabilir.
Şöyle birşey var hocam telefona düz baktığım da sarımsılık oluyor ama aşağıdan doğru baktigimda ekran gayet kendi renginde normal gösteriyor anlam veremedim

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
Varmı yardım edecek birisi
Dediğim görseller hala gelmedi, bir şeyler gönderin ki ne durumda olduğunuzu bilelim.

Düzenleme: Yukarıda bir ekran görüntüsü attığınızı gördüm ama karanlık mod yüzünden sarılık var mı yok mu anlaşılmıyor. Hem ekran görüntüsü hem de dıştan başka bir cihazla fotoğrafını çekerseniz sorun yazılımsal mı, donanımsal mı onu anlarız.

Üst Alt