Yardım Poco F2 Pro Ahizeden düşük ses geliyor

mehmedmsy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmed
Cihazım
not 2
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12.0.4.0 Kararlı
Telefon Modeli
Poco F2 PRO
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar cihaz yurt disindan alınma başlıkta yazdığım gibi ahizeden düşük ses geliyor ve amiral gemisi telefon olmasına rağmen kuzenimde mi9t var onun sesi bile cihazımdan kat be kat yüksek cihazda MIUI 12 global sürüm yüklü yardımcı olabilirmisiniz sesi yükseltmek için ne yapabilirim

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar cihaz yurt disindan alınma başlıkta yazdığım gibi ahizeden düşük ses geliyor ve amiral gemisi telefon olmasına rağmen kuzenimde mi9t var onun sesi bile cihazımdan kat be kat yüksek cihazda MIUI 12 global sürüm yüklü yardımcı olabilirmisiniz sesi yükseltmek için ne yapabilirim
Ayarlar kısmına bölge yazıp bölgeyi Singapur yapabilir misiniz?

Oyla:

mehmedmsy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmed
Cihazım
not 2
Konular
6
Hocam daha önce hindistan yaptım bu sefer de bu müzik uygulamasindan online müzik bolumuni bir türlü kapatamadim

Bu sefer Singapur yapayım deniyeyim bı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yaptim aynı sorun devam ediyor

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bootloader kilidin kapalı bu yüzden çözüm olanağın kısıtlı . Bölge değiştirmek etkisizse aynı romu yükleyiciden tekrar kurmayı veya cihaz sıfırlamayı deneyebilirsin.

Oyla:

mehmedmsy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmed
Cihazım
not 2
Konular
6
Bootloader kilidin kapalı bu yüzden çözüm olanağın kısıtlı . Bölge değiştirmek etkisizse aynı romu yükleyiciden tekrar kurmayı veya cihaz sıfırlamayı deneyebilirsin.
Bootloader kilidini açtım sürenin tamamlanmasını bekliyorum kilit açılınca yapmam gereken ne ?

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Bootloader kilidini açtım sürenin tamamlanmasını bekliyorum kilit açılınca yapmam gereken ne ?
root atıp dolby digital plus kurun veya rootla uğraşmadan eu stabil roma geçin. İkisinden birisi sorununu çözecektir. Mi hesabı şifrenizi unutmayın

Oyla:

mehmedmsy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmed
Cihazım
not 2
Konular
6
root atıp dolby digital plus kurun veya rootla uğraşmadan eu stabil roma geçin. İkisinden birisi sorununu çözecektir. Mi hesabı şifrenizi unutmayın
Hocam eu stabil Roma gecicem hem pil için hemde stabillik için şuan kararsızım eu 11 e mi yoksa eu 12 ye mi geçsem tavsiyen ne olur ?? Önemli olan pil ve ahize ses performansı telefon stabilligide ekstrasi tabi

Oyla:

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Hocam eu stabil Roma gecicem hem pil için hemde stabillik için şuan kararsızım eu 11 e mi yoksa eu 12 ye mi geçsem tavsiyen ne olur ?? Önemli olan pil ve ahize ses performansı telefon stabilligide ekstrasi tabi
ben eu nun miui12 sürümünden memnunum . Bir dene beğenmezsen sonra 11 yüklersin

Oyla:

erkenekli44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
Hocam aynı sorun bende de var sizde düzeldi mi

Oyla:
Üst Alt