Yardım Poco F2 Pro 256 GB Hard Brick

baroqlaw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Arkadaşlar merhabalar. Benim telefonum şu an hard brick olmuş durumda. Şarj olurken sim kartı görmediğini farkettim yeniden başlatmak istedim kapandı ama bir daha açılmadı. Ne yapabilirim ne önerirsiniz?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Tepki hiç vermiyor mu? Fastboot moduna girebiliyorsa stok rom kurarsınız. Hiç tepki almıyorsanız Ücretli Onarımlar bölümünden teknisyen hocalarımıza ulaşabilirsiniz.

baroqlaw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Tepki veriyor. Fastboot moda alıyorum ama unlocked olmadığı için cihaz rom kuramıyorum. Mi flashla kurmaya çalıştığım zaman error: bootloader error: commangd failed yazıyor mesela

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Arkadaşlar merhabalar. Benim telefonum şu an hard brick olmuş durumda. Şarj olurken sim kartı görmediğini farkettim yeniden başlatmak istedim kapandı ama bir daha açılmadı. Ne yapabilirim ne önerirsiniz?

Şarjda biraz bekletin. Komple bitmiş olmasın? Açılmıyor dediğiniz hiç bir ekran gelmiyor mu? Veri kaybından korkmuyorsaniz ses açma tuşuyla açıp fabrika ayarlarına dönün sanırım cihaz yurtiçi kayitli

baroqlaw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Cihaz yurtiçi cihazı. Ekran açılıyor miui ekranında kalıyor. Çoktan wipeladım verileri gene de yaramadı işe.

Üst Alt