Yardım Poco F1 cihazım karşı tarafın sesi kendisine yankı yapıyor İnstigram whatsap görüntülü konusmalarda sesim karşî tarafa gitmiyor

ozkanyalili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
pocofone f1
Konular
17
Poco F1 cihazım karşı tarafın sesi kendisine yankı yapıyor
İnstigram whatsap görüntülü konusmalarda sesim karşı tarafa gitmiyor yazılım atıldı hoparlör ve mikrofona bakıldı ama sorun bulunamadı lutven yardım istiyorum

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Poco F1 cihazım karşı tarafın sesi kendisine yankı yapıyor
İnstigram whatsap görüntülü konusmalarda sesim karşı tarafa gitmiyor yazılım atıldı hoparlör ve mikrofona bakıldı ama sorun bulunamadı lutven yardım istiyorum
Bu bazı romlarda olan bir sorun, ancak bazen romdan değil uygulamadan da kaynaklı olabiliyor. Kaldırıp temiz halde yeniden kurun. Eğer çözüm olmazsa farklı bir rom deneyin.

ozkanyalili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
pocofone f1
Konular
17
Bu bazı romlarda olan bir sorun, ancak bazen romdan değil uygulamadan da kaynaklı olabiliyor. Kaldırıp temiz halde yeniden kurun. Eğer çözüm olmazsa farklı bir rom deneyin.
Bütün rom denen di sıfırdan temiz kurulum da yapıldı ama ne yazikki sonuç bulunamadı aynı sorunlarim devam ediyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bütün rom denen di sıfırdan temiz kurulum da yapıldı ama ne yazikki sonuç bulunamadı aynı sorunlarim devam ediyor
Eu stabil global hepsinde aynı malesef

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eu stabil global hepsinde aynı malesef
Anladığım kadarı ile çözümlerin hepsini denemişsiniz. Uygulamayı yeniden kurup verileri temizleyerek denediniz mi? Kulaklık değişerek denediniz mi? Eğer kablosuz kullanıyorsanız kablolu bir kulaklıkla deneyin. Benim önceki cihazımda bu sorun vardı, ben kablolu kulaklığımı değiştiğimde kendiliğinden çözülmüştü.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Ek olarak kaliteli bir müzik kulaklığı denemenizi öneririm.

ozkanyalili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
pocofone f1
Konular
17
Anladığım kadarı ile çözümlerin hepsini denemişsiniz. Uygulamayı yeniden kurup verileri temizleyerek denediniz mi? Kulaklık değişerek denediniz mi? Eğer kablosuz kullanıyorsanız kablolu bir kulaklıkla deneyin. Benim önceki cihazımda bu sorun vardı, ben kablolu kulaklığımı değiştiğimde kendiliğinden çözülmüştü.
Sorunum kulaklık ile alakalı değil ki direk telefon da konuşurken hoparlör de yada hoparlör olmadan karşı tarafın sesi kendisine yankı yapıyor ve görüntülü konusmalarda bu arkadasim la konusabiliyorum ama bazı kislere sesim gitmiyor kulaklık taktiğin zman bütün sorunlarım kalkıyor

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Sorunum kulaklık ile alakalı değil ki direk telefon da konuşurken hoparlör de yada hoparlör olmadan karşı tarafın sesi kendisine yankı yapıyor ve görüntülü konusmalarda bu arkadasim la konusabiliyorum ama bazı kislere sesim gitmiyor kulaklık taktiğin zman bütün sorunlarım kalkıyor
malesef kulaklık olmadan bu sorunu yapıyor mi 10 t pro kullanıyorum benım cihazdada oluyor xiaominin kronik sorunlarından biri malesef

ozkanyalili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
pocofone f1
Konular
17
Yok bir çözümü kulaklık denedim şimdi hiç bir sorun yok ilksen boyle değildi sonradan oldu

Üst Alt