Rehber POCO Bootloader Kilit Açma Kılavuzu (MTK) 7 Gün Bekleme Artık Yok

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Usta hemen kızma. Gerçekten anlamadığım için yazdım. Poco X3 NFC (snapdragon 732G) bunda direk nasıl açıyorsun kilidi. (Kilit zaten açık benim süre bekleyerek yapmıştım) merakımdan sordum sadece

MTK işlemcili POCO'ları açıyor hocam. X3 NFC Snapdragon işlemcili olduğu için açmaz :)

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bende öyle dedim ama arkadaş atarlandi birden. :)

Atarlanma demeyelim de tepki vermiş diyelim. :)

Siz de bu şekilde değil "aga yanlış yazmışsın" gibi ima olarak anlaşılabilecek şekilde yazınca o da tepki vermiş doğal olarak. Büyütmeye gerek yok gibi geliyor. ;)

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Usta hemen kızma. Gerçekten anlamadığım için yazdım. Poco X3 NFC (snapdragon 732G) bunda direk nasıl açıyorsun kilidi. (Kilit zaten açık benim süre bekleyerek yapmıştım) merakımdan sordum sadece
Kızmadım
Kızsaydım Başka Türlü Cevap Yazardım.Herkes Bilmeyebilir Bende Bilgi Amaçlı Yazdım
Anlaman İçin Konuyu Okumadığından Telefonun İşlemcisini Snapdragon Olduğunu Bilmene Rağmen Zaten Başlıkta MTK Yazıyor
Ve Yeni Üye Olup Hemen Atarlandı Diyorsun Ben Bu Konuyu Yeni Vermedim 1 Sene Oldu Nerdeyse

cuckolding

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Poco
Cihazım
Poco X3 NFC 128
Konular
16
Kızmadım
Kızsaydım Başka Türlü Cevap Yazardım.Herkes Bilmeyebilir Bende Bilgi Amaçlı Yazdım
Anlaman İçin Konuyu Okumadığından Telefonun İşlemcisini Snapdragon Olduğunu Bilmene Rağmen Zaten Başlıkta MTK Yazıyor
Ve Yeni Üye Olup Hemen Atarlandı Diyorsun Ben Bu Konuyu Yeni Vermedim 1 Sene Oldu Nerdeyse
Adamsın bilederim teşekkür ederim.

SemihAcar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep Semih
Cihazım
Mİ12T
Konular
0
Mi12T Olmuyor bilginiz olsun kırmızı yazılar yazıp kapanıyor.
İyi forumlar.

delirmisdurumdayım

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EGE
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
7
photo_2021-11-30_13-43-36-jpg.160133

Müjde Merhaba Arkadaşlar
Bu Konuyu Redmi Note 10S Konusunda Açtım Müsait Olunca Genel Bütün MTK Telefonlar Olan Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO İçinde Açacağım
Bütün MTK 'lı Telefonlar Olan Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO Telefon Modellerinde Geçerlidir

Xiaomi Cihazlarının Bootloader Kilidini Açmak İçin 7 Gün Beklememiz Gerekiyor. MediaTek Xiaomi Cihazlarında Bu Kılavuzla Atlanabilir. Xiaomi Bootloader Unlock Guide ile MediaTek MTK 'lı İşlemcili Xiaomi, Redmi,Redmi Note,POCO Cihazlarınızın Bootloader Kilidini Kolayca Açabileceksiniz.
MediaTek Cihazlarında Önyükleyicinin Kilidini Açmak İçin 7 Gün Beklemeye Gerek Yok. Bu kılavuzu Takip Ederek, MediaTek Cihazlarının Önyükleyicisinin Kilidini 5 Dakika İçinde Açabilirsiniz. Silme ve Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Olmadan.

Herkese Hayırlı Olsun :)
ÖNEMLİ!!!
Bu İşlemleri Yapınca Telefonun IMEI'Leri Silinmez Verileriniz Silinmez Daha Önceki Gibi Güncellemeleri Alır
Telefonun Modeli Serinosu Silinmez Telefonun Kapak Rengi Değişmez Vs
Garantili Olan Telefonlar Bu İşlemden Sonra Garanti Dışı Kalacaktır.Bu İşlemden Sonra Telefon Bozulacak Kullanılamayacak Anlamına Gelmez
Eğer İlerde Donanımsal Bir Sorun Olursa.Servise Göndermeden Bootloader Kilidini 10 Saniyede Tekrar Kapatabilirsiniz.

Gereksinimler

Windows Bilgisayar
USB Veri Kablosu
MediaTek cihazı

Gerekli Dosyalar
MTK Bootloader Kilit Açma Paketini İndirin

Xiaomi Bootloader'ın Kilidi Nasıl Anında Açılır?​

• MTK Bootloader Unlock Pack'i PC'nize indirin
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

• İndirilen .ZIP dosyasını ayıklayın

• MTK sürücüsünü kurun (Sürücü klasörüne girin ve cdc-acm.inf dosyasına sağ tıklayın, Yükle'yi seçin)

• USBDK'yi yükleyin (64 bit işletim sistemi için x64, 32 bit işletim sistemi için x86)

• Bilgisayarını yeniden başlat
  • Telefonunuzu kapatın
  • UnlockBootloader.bat'ı açın

• UnlockBootloader.bat Çalıştırınız
  • Telefon Kapalı Durumda İken
    Uyarı !! Aşağıdaki İşlemleri Redmi Note 10S Denenmiştir Çalışıyor Ses Açma Ve Kısma Tuşları İle İşlem Yapıldı
  • POCO Telefonum Olmadığından Sadece Tuşlarda Farklı Basma Yöntemi Olabilir Deneyen Arkadaşımız Olursa Konuyu Güncellerim
    Telefon Kapalı Durumda İken Ses Açma Ve Kısma Tuşları Basılı Tutarak Deneyiniz
  • Çalışmaz İse Sadece Ses Açmayı Deneyiniz Olmaz İse Ses Kısmayı Deneyiniz

• Bootloader Kilidi Açıldı” İfadesini Gördükten Sonra. Kabloyu Çıkarın Ve Güç Düğmesini 15 Saniye Basılı Tutun.

• Önyükleyicinizin kilidi açılacaktır.
Silmeden Aynı Adımlarla Bootloader'ınızı Tekrar Kilitleyebilirsiniz. Sadece LockBootloader.bat'ı Aynı Adımlarla Kullanın.

Duyuru!!

Bu Link 120 Boyunca Gün İndirilmezse Silinecektir.
Drive Ve Yandex Disk Dosyalama Yerim Kalmadığından Mecbur Dosya.co Yükleme Yapacağım Bundan Sonra
Ona Göre İstiyorsanız Bu Konudaki Dosyaları Yedekleyiniz.

Bilgilendirme
Konuda Yer Alan Tüm Anlatımları Doğru Ve Eksiksiz Uygulamak Sizin Sorumluluğunuzdadır, Yukarıda Açıkca Belirtilen Özelliklerin Sizdeki Eksikliğinden Dolayı Herhangi Bir Sorun Yaşamanız Durumunda Bundan Kendiniz Sorumlu Olursunuz.Konu Tüm MIUI Türkiye Üyelerine Aittir, Düzenleme Paylaşım Hakkı İse Bana Aittir.
Ancak bl kilidini tekrar kilitlediğinizde dm verify corruption hatası alıyorsunuz bilginize

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Dimensity serisi mtk cihazların brom modunda auth bypass yapılamıyor o yüzden bu yöntemle kilidi açamazsınız hata verir
Mi12T Olmuyor bilginiz olsun kırmızı yazılar yazıp kapanıyor.
İyi forumlar.

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Dimensity serisi mtk cihazların brom modunda auth bypass yapılamıyor o yüzden bu yöntemle kilidi açamazsınız hata verir
Hocam konu dışı bişey sormak istiyorum. Mi12T aldım. Kayıtsız cihaz. MTK işlemcilerin hepsine eninde sonunda imei repair metodu geliyormus. Bu dimensity serisinde imei repair yöntemi gelmeme ihtimali var mıdır sizce. Bilginiz varsa cevap verirseniz sevinirim

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Hocam konu dışı bişey sormak istiyorum. Mi12T aldım. Kayıtsız cihaz. MTK işlemcilerin hepsine eninde sonunda imei repair metodu geliyormus. Bu dimensity serisinde imei repair yöntemi gelmeme ihtimali var mıdır sizce. Bilginiz varsa cevap verirseniz sevinirim
Maalesef bilmiyorum.

Üst Alt