Yardım Poco Açılış Ekranında Kalıyor

this44441

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
1
Arkadaşlar merhabalar ben pixel experience rom atmaya çalıştım ama beceremedim telefon da twrp ye girebiliyorum ama başlatamıyorum bootloader açtım twrp kurdum sonra custom rom kurkmaya çalıştım ve hata filanda vermedi başta sonra sıfırlama yaptım sonra açılmadı işletim sistemi sadece twrp ye ve fasboot kısmna geçiş yapabiliyorum nasıl düzeltebilirim. Yardımcı olursanız çok makbule geçer telefonu yenileyecek durumum yok şu anda kurtarmama yardımcı olun lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

Burak Soysal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T
Konular
27
ARKADAŞLAR MERHABALAR BEN PİXEL EXPERİENCE ROM ATMAYA ÇALIŞTIM AMA BECEREMEDİM TELEFON DA TWRP YE GİREBİLİYORUM AMA BAŞLATAMIYORUM BOOTLOADER AÇTIM TWRP KURDUM SONRA CUSTOM ROM KURKMAYA ÇALIŞTIM VE HATA FİLANDA VERMEDİ BAŞTA SONRA SIFIRLAMA YAPTIM SONRA AÇILMADI İŞLETİM SİSTEMİ SADECE TWRP YE VE FASBOOT KISMNA GEÇİŞ YAPABİLİYORUM NASIL DÜZELTEBİLİRİM. YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MAKBULE GEÇER TELEFONU YENİLEYECEK DURUMUM YOK ŞU ANDA KURTARMAMA YARDIMCI OLUN LÜTFEN
Fastboot rom ile düzelebilir belki hocam

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
ARKADAŞLAR MERHABALAR BEN PİXEL EXPERİENCE ROM ATMAYA ÇALIŞTIM AMA BECEREMEDİM TELEFON DA TWRP YE GİREBİLİYORUM AMA BAŞLATAMIYORUM BOOTLOADER AÇTIM TWRP KURDUM SONRA CUSTOM ROM KURKMAYA ÇALIŞTIM VE HATA FİLANDA VERMEDİ BAŞTA SONRA SIFIRLAMA YAPTIM SONRA AÇILMADI İŞLETİM SİSTEMİ SADECE TWRP YE VE FASBOOT KISMNA GEÇİŞ YAPABİLİYORUM NASIL DÜZELTEBİLİRİM. YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MAKBULE GEÇER TELEFONU YENİLEYECEK DURUMUM YOK ŞU ANDA KURTARMAMA YARDIMCI OLUN LÜTFEN
Burak Soysal arkadaşımızın dedigi gibi MiFlash üzerinden temiz yazılım yükleyebilirsiniz dikkat edin Bootloader kilidini kapatmayın yazılım atarken

this44441

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
1
Fastboot rom ile düzelebilir belki hocam
peki nasıl yapacağıma dair bilgi verebilirmisiniz ne indirmem lazım nasıl yapacağımı filan ben bilgilerimi bir kenara bırakıyorum benimkiler benim işimi çözemedi :D sizin yönlendirmeniz ile hareket edeyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Burak Soysal arkadaşımızın dedigi gibi MiFlash üzerinden temiz yazılım yükleyebilirsiniz dikkat edin Bootloader kilidini kapatmayın yazılım atarken
şuanda açık ama ne yaparsam kapanır bilmiyorum açıkcası

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
peki nasıl yapacağıma dair bilgi verebilirmisiniz ne indirmem lazım nasıl yapacağımı filan ben bilgilerimi bir kenara bırakıyorum benimkiler benim işimi çözemedi :D sizin yönlendirmeniz ile hareket edeyim

Mi flash uygulamasından en altta clean all and lock yazısını seçmiyeceksin temiz kurulum istiyorsan eger clean all seçmen yeterli

rastalgun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
25

bu konuya bakın isterseniz Fastboot Rom Kurulumu

Üst Alt