Sohbet playstatıon

cruftydeath

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
iphone 5
Meslek
inşaat mühendisi
Konular
6
Selamlar, elime belli bir miktarda para geçecek umarım.
Ben de hobi amaçlı oyun konsolu almak istiyorum fakat fiyatlar uçmuş durumda.
Akıl verebilecek var mı ne almalıyım, ne zaman almalıyım
Pek sık kullanacak biri değilim; fifa, god of war, Last of Us, nba gibi oyunlar bir de ayda yılda bir oyun alırım.
Bir de 4 adet kol gerek
Bunun için bir paket var mı veya ne almalıyım

aliefe_1963

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali efe
Cihazım
Mi 8
Konular
20
Pek sık kullanacak biri değilim; fifa, god of war, Last of Us, nba gibi oyunlar bir de ayda yılda bir oyun alırım.
Bir de 4 adet kol gerek
Yeni gelen vergiden dolayı fiyatlar çok uçtu eğer temiz bulabilirseniz ikinci el almanızı tavsiye edebilirim

cruftydeath

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
iphone 5
Meslek
inşaat mühendisi
Konular
6
Ağustos Eylül gibi fiyatlar düşer mi acaba

S

Silinen üye 107783

Guest
Bir de 4 adet kol gerek

Hocam letgodan sıfırlarına kıyasla daha uyguna hem dediğiniz oyunları içeren hemde yanında kol olan modelleri 2000/2800 aralığında bulabilirsiniz.

Slim alırsanız kırdıramaz ya CD olarak ya da dijital olarak oyunları almak zorunda kalırsınız.

Fat kasa alırsanız bildiğim kadarıyla eski model oldukları için kırılabiliyor ve cüzzi miktarlara oyun attırabiliyorsunuz içine. Ama bu durumda online oynayamazsınız bilginiz olsun.

cruftydeath

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
iphone 5
Meslek
inşaat mühendisi
Konular
6
Hocam letgodan sıfırlarına kıyasla daha uyguna hem dediğiniz oyunları içeren hemde yanında kol olan modelleri 2000/2800 aralığında bulabilirsiniz.

Slim alırsanız kırdıramaz ya CD olarak ya da dijital olarak oyunları almak zorunda kalırsınız.

Fat kasa alırsanız bildiğim kadarıyla eski model oldukları için kırılabiliyor ve cüzzi miktarlara oyun attırabiliyorsunuz içine. Ama bu durumda online oynayamazsınız bilginiz olsun.
Çok sağ ol abim fakat benim oynayacağım oyun belli, fifa. Bunu da oynamışken online oynamak isterim, bir de kardeşim var o benden ziyade hikaye tarzı oyunlara yöneliyor. O yüzden sanırım ikimizin de gönlü olması için biraz para harcanacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ailem 2. El eşyalara pek sıcak bakmıyor ve güven sıkıntısı oluyor ben de bilemedim fakat düşünülebilir

sedoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
Mi9T
Konular
15
Merhaba ps4 5.05 ile 6.72 sürümü olacak hangi model olursa olsun (fat,slim,pro) gibi fark etmez 5.05 ve 6.72 sürümler kırılabiliyor oyuna para vermezsin internetten indir oyna bu kadar hayırlı olsun...
Not: Bu sürümlerin sıfırını bulamayabilirsin 2. eline bakarsın istediğin oyunları yükletip hazır bir şekilde oynarsın...

cruftydeath

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
iphone 5
Meslek
inşaat mühendisi
Konular
6
Merhaba ps4 5.05 ile 6.72 sürümü olacak hangi model olursa olsun (fat,slim,pro) gibi fark etmez 5.05 ve 6.72 sürümler kırılabiliyor oyuna para vermezsin internetten indir oyna bu kadar hayırlı olsun...
Not: Bu sürümlerin sıfırını bulamayabilirsin 2. eline bakarsın istediğin oyunları yükletip hazır bir şekilde oynarsın...
Onun çok eksi yanını gördüm yine de çok teşekkür ederim cevap için
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Millet 2 yıl önce pro versiyonu 1700₺'ye almış şimdi slim almak istiyorum paket yapıyorum 5000₺
Sussam gönül razı değil konuşsam tesiri yok

OyunClash

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Oyun Clash
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
15
PS4'ün exclusivelerini önemsemiyorsanız Xbox One ya da Series X almanızı, yanına da Game Pass Ultimate'a abone olmanızı öneririm. Aylık 50 TL. İlk ayı ise 5,90 TL. Game Pass'in içinde güzel oyunlar var. Fallout 76 eklediler bu ay, onun dışında Metro 2033 ve Last Light Redux var. Ve dahaca oyunlar var.

cruftydeath

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
iphone 5
Meslek
inşaat mühendisi
Konular
6
PS4'ün exclusivelerini önemsemiyorsanız Xbox One ya da Series X almanızı, yanına da Game Pass Ultimate'a abone olmanızı öneririm. Aylık 50 TL. İlk ayı ise 5,90 TL. Game Pass'in içinde güzel oyunlar var. Fallout 76 eklediler bu ay, onun dışında Metro 2033 ve Last Light Redux var. Ve dahaca oyunlar var.
Çok teşekkür ederim fakat ps bana daha sıcak geliyor bir de god of war ve the Last of Us var

Üst Alt