Çözüldü Play Store'da Netflix Gözükmüyor.

• Konbuyu başlatan watson
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 29
  • Görüntüleme 1K

watson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk Kömürc
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.1.4
Telefon Modeli
Mi 9T
Bootloader Kilidi
Açık
Bootloader kilidi açık. Custom rom yüklemiştim şimdi orjinal rom'a döndüm fakat netflix play store'da gözükmüyor.

Çözüldü - Netflix yüklenmiyor

Bu konu'daki söylenilen herşeyi yaptım fakat hala netflix gözükmüyor. Ne yapmam lazım?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Oyla:

watson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk Kömürc
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Cihazınız safetynet testini geçmiyorsa yapamazsınız.
Root için twrp yi yüklüyorum fakat telefonu yeniden başlatınca gidiyor. Magisk i ilk yüklemeden sonra install kısmında yüklemeye çalıştığım zamanda dosyalar şifreli gözüküyor. telefonun ekran kilidini kaldırp denedim sonuç gene aynı telefonu sıfırlamadan bu işlemi başka hangi yol ile yapabiliriz? Fastboot ekranında minimal adb and fastboot uygulaması ile yükleme yapıyorum. Yüklediğim twrp sürümü = twrp-3.7.0

Oyla:

Nostradamus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Root için twrp yi yüklüyorum fakat telefonu yeniden başlatınca gidiyor. Magisk i ilk yüklemeden sonra install kısmında yüklemeye çalıştığım zamanda dosyalar şifreli gözüküyor. telefonun ekran kilidini kaldırp denedim sonuç gene aynı telefonu sıfırlamadan bu işlemi başka hangi yol ile yapabiliriz? Fastboot ekranında minimal adb and fastboot uygulaması ile yükleme yapıyorum. Yüklediğim twrp sürümü = twrp-3.7.0
Otg ile yükleyebilirsiniz

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Otg ile magisk yüklemesi yapabilirsiniz. Sideload ile de yapılıyor olabilmesi lazım.

Oyla:

watson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk Kömürc
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Otg ile magisk yüklemesi yapabilirsiniz. Sideload ile de yapılıyor olabilmesi lazım.
Sideload ile magiski kurdum safetynet modülünü kurdum google hizmetlerinin verilerini play storeninkileri sildim zygisk ile google hizmetlerini ilişkilendiren 2 3 uygulamayıda gizledim şuan tek yapmam gereken yeni bir cihaz kaydı yapmam gerekiyor mu? Siz cevabını vermeden denedim google service framework id si ile önceden başvuru yapılmıştır mesajı geldi bende android device id ile yeni bir kayıt oluşturdum olmayacak gibi biliyorum ama siz cevap verene kadar deniyim dedim. Yeni bir hesapla framework id si ile başvuru yapabilirmiyim veya bu aşamadan sonra ne yapmam lazım?

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Sideload ile magiski kurdum safetynet modülünü kurdum google hizmetlerinin verilerini play storeninkileri sildim zygisk ile google hizmetlerini ilişkilendiren 2 3 uygulamayıda gizledim şuan tek yapmam gereken yeni bir cihaz kaydı yapmam gerekiyor mu? Siz cevabını vermeden denedim google service framework id si ile önceden başvuru yapılmıştır mesajı geldi bende android device id ile yeni bir kayıt oluşturdum olmayacak gibi biliyorum ama siz cevap verene kadar deniyim dedim. Yeni bir hesapla framework id si ile başvuru yapabilirmiyim veya bu aşamadan sonra ne yapmam lazım?
Kayittan sonra play store ve play hizmetler verilerini temizleyin. Play Store ayarlarında sertifika durumu ne olarak gösteriyor?

Oyla:

shaq1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
shaq1907
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
APKPure yukleyin. Onunla Netflix sorunsuz yuklenp guncellenebiliniyor.

Oyla:

watson

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk Kömürc
Cihazım
Mi9T
Konular
2
Android device id kayıtından sonra netflix birkaç saat sonra gözüktü herkese yardımları için teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt