Yardım play store uygulama indirme engeli.

suatsuat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi 8
Konular
1
"başka bir uygulamanın google play'e erişiminizi engellediği anlaşılıyor. ekranın görülmesini engelliyebilecek tüm uygulamaları kapatıp tekrar deneyin"
uygulama yükle butonuna basınca böyle bir hata alıyorum. tüm veriyi sil diyorum yine aynı. güncellemeleri kaldır diyince yükleme yapa biliyorum fakat somra playstore kendini güncelliyor ve tekrar aynı muhabbet. internetten araştırdım bulamadım. yardımcı olursanımz sevinirim şimdiden tşk.

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
You can try looking to see if any apps have permission to display over other apps, on my phone there are two, one is settings>accessibility>Installed Services For example I have CCleaner and and auto clicker who want to use that permission. The other is under apps>(the three dots on the top right)>special access>appear on top More apps use that one, because it's just display and the other let's them click things, stuff like discord and blue light filters
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Reddit üzerinde böyle bir yol önerilmiş.

suatsuat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi 8
Konular
1
You can try looking to see if any apps have permission to display over other apps, on my phone there are two, one is settings>accessibility>Installed Services For example I have CCleaner and and auto clicker who want to use that permission. The other is under apps>(the three dots on the top right)>special access>appear on top More apps use that one, because it's just display and the other let's them click things, stuff like discord and blue light filters

Reddit üzerinde böyle bir yol önerilmiş
malesef olmadı. yada ben yapamadım. bunun türkçesi var mı?

Ekli dosyalar

• IMG_20211002_194740.jpg
    IMG_20211002_194740.jpg
    372,4 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373

Reddit üzerinde böyle bir yol önerilmiş.
Uygulama ayarlarınızdan ''diğer uygulamaların üzerinde göster'' seçeneğinin açık olduğunu teyit edin. Telefonda 2 ayar vardır, biri erişilebilirlik altında ''yüklü servisler'' (örneğin CCleaner) istediğiniz uygulamaların içlerine girerek bu ayarı açmayı deneyebilirsiniz. Diğeri, uygulamalar altında üstteki üç nokta ya tıklayarak açılan özel erişim, üstte göster seçeneğidir.

Yukarıda yazan kısaca bu. Bu iki ayarı aktifleştirip denemeniz gerekiyor.

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Ayarlar>ek ayarlar>erişebilirlik>indirilen hizmetler bu kısımda varsa açık olan bir sey kapatin.

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Eğer navigasyon tuşları kullanıyorsanız bir de tam ekran modunu kullanarak indirme yapmayı deneyin.

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Bir alternatif daha söylüyorum. Ayarlar> gizlilik koruması>özel izinler>diğer uygulamalar üzerinde göster

Bu kısımdaki tüm uygulamalara tek tek tıklayarak açık olanı bulup kapatın daha sonra indirme işlemini deneyin.

suatsuat

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi 8
Konular
1
tşk herkese. sorun "tam ekran görünüm" deymiş. tuşları seçince yükleme düzeldi. ben sürekli "tam ekran hareketleri" kullanıyorum bazen takılmalar oluyordu. play store'dede sıkıntı yapmaya başladı.

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Rica ederim