Yardım Play Store Uygulama Güncelleme Bildirimi

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Herkese selamlar.
Bir kaç kez karşılaşmama ve forumda aramalarıma rağmen sorunum şudur arkadaşlar.

Kullandığım cihaz global versiyon ve son çıkan MIUI güncellemesini telefondaki güncelleme uyarısından yaptım.
Hem önceki hem şimdiki versiyonda telefonda yüklü olan uygulamaların son versiyonları çıktığında play store kısmında uygulama güncelleme bildirimi çıkmıyor.
Ne zaman play store a girip uygulamalarım kısmına girer isem güncelleme olduğunu görüyorum. Bu bildirim gelmeme olayı sizde de oluyor mu?
Play store ayarları hem mobil veri de Hem wife de aynı. Güncelleme bildirimi yok.
Çözümü var mı? Bilen varsa yazarsa sevinirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Eagle99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adam
Cihazım
Mi8
Konular
2
Herkese selamlar.
Bir kaç kez karşılaşmama ve forumda aramalarıma rağmen sorunum şudur arkadaşlar.

Kullandığım cihaz global versiyon ve son çıkan MIUI güncellemesini telefondaki güncelleme uyarısından yaptım.
Hem önceki hem şimdiki versiyonda telefonda yüklü olan uygulamaların son versiyonları çıktığında play store kısmında uygulama güncelleme bildirimi çıkmıyor.
Ne zaman play store a girip uygulamalarım kısmına girer isem güncelleme olduğunu görüyorum. Bu bildirim gelmeme olayı sizde de oluyor mu?
Play store ayarları hem mobil veri de Hem wife de aynı. Güncelleme bildirimi yok.
Çözümü var mı? Bilen varsa yazarsa sevinirim.
Bende de aynı sorun var her seferinde Google playe girip güncelleme varmı yokmu diye bakıyorum valla böyle saçma sapan sorunlardan dolayı biktim telefondan memnunmusun diye soranlara hiç önermiyorum 3500 TL para ver ugrastigin sorunlara bak

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Bende de aynı sorun var her seferinde Google playe girip güncelleme varmı yokmu diye bakıyorum valla böyle saçma sapan sorunlardan dolayı biktim telefondan memnunmusun diye soranlara hiç önermiyorum 3500 TL para ver ugrastigin sorunlara bak

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yazılımsal sorunlar elbetteki bir çözümle giderilebilir. fiziksel veya kronik sorunlar olmasın yeter. umarım kolay basit bir yolu vardır da biz bilmiyoruzdur.

Oyla:

Mustafa Korkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi S2
Konular
29
Merhaba Telefonun arayüzü MIUI ise bildirimlerini açmanız gerekecek, tüm uyugulamalar da ilk kurulumda kapalı geliyor malesef, otomatik başlatma ayarlarını falan yapmanız gerekiyor her uygulamaya ayrı ayrı...

Oyla:

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Merhaba Telefonun arayüzü MIUI ise bildirimlerini açmanız gerekecek, tüm uyugulamalar da ilk kurulumda kapalı geliyor malesef, otomatik başlatma ayarlarını falan yapmanız gerekiyor her uygulamaya ayrı ayrı...
Arayüz MIUI bildirimler açık görünüyor. uygulamalarda ise ayarlardan yüklü uygulamalardan uygulamaları yönet yazısının yanındaki üç noktaya girip ayarlar dediğimde güncellemeleri bildir ve öneriler açık durumda.

başka neresi ile ilgili ayar varsa anlamadım tarif eder misiniz. örnek olarak şu anda güncellemesi olan tik tok programının ayarlarında baktığımda güncelleme bildirimi açık durumda. otomatik başlatmayı pil tasarrufu için sürekli kullandığım uygulamalar haricinde kapalı tutuyorum.

Oyla:

Mustafa Korkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi S2
Konular
29
bildimler&durum Çubuğu/Ugulama bildirimleri/Google pLay/kategorilerdekilere izin vermelisiniz.

Oyla:

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
kategoriler altındaki alt kategorilerden hepsinde bildirimleri göster seçili durumda.

Oyla:

Mustafa Korkut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi S2
Konular
29
geriye başka kısıtlamalar kalıyor, sekranizasyon falan kapalı olması etkiyor olabilir.

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Bu bildirim bana geliyor ama günde 1 kere felan yani. Güncelleme geldiğinde bi uygulamaya hangi telefon da tak diye gösteriyorki zaten?

Oyla:

gince

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
günay
Cihazım
mi 8
Konular
9
Sorun çözüldü gibi. Bu sabah google hesabımdan çıkış yapıp geri girdim. Ve az önce 17:45de bildirim geldi. Sanırım işlem oldu.

Oyla:
Üst Alt