Yardım Play Protect Sertifika

eren39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 11.0.12
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Açık
Cihazımı sıfır internet üzerinden satın almıştım fakat cihaz bootloader kendiliğinden açık.Cihaz başlangıç ekranında unlocked ibaresi var. Ben hiç böyle bir girişimde bulunmadım.Kendiliğinden nasıl açık oluyor ? Ürün iade edilmiş vs ürünmü ? Bu nedenle play protect sertifikamın olmadığını düşünüyorum. Cihazım şimdi roomlu mu olmuş oluyor ben netflix indirmem için nasıl bir yol izlemeliyim play protect sertifikayı internette roomsuz olanları denedim olmadı. Telefonum roomluysa nasıl bir çözüm yolu izleyebilirim. Birde bootloader özelliğini kapatsam brick olma ihtimali varmış neye dikkat etmeliyim ben normal kullanıcıyım bootloaderle işim olmaz.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Sıfır satın aldığınız cihaza imei işlemi uygulanmış olabilir mi?

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Garantili hiçbir cihazın bootloader kilidi açık olmaz. IMEI kayıtlı mi aldınız ?

Oyla:

eren39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Garantili hiçbir cihazın bootloader kilidi açık olmaz. IMEI kayıtlı mi aldınız ?
ürünü n11 den aldım e devlette imei kayıtlı gözüküyor ve ithalatçı firma garantili yazıyordu.Aldığımda jeletinli ve herşey olması gerektiği gibiydi 2. el e benzemiyor

Oyla:

brahindul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Polat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Telefona imei işlemi yapılmış veya daha önce kullanılmış. Unlocked gelmesinin başka bir açıklamasını göremiyorum. İade etme şansınız var mı?

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
ürünü n11 den aldım e devlette imei kayıtlı gözüküyor ve ithalatçı firma garantili yazıyordu.Aldığımda jeletinli ve herşey olması gerektiği gibiydi 2. el e benzemiyor
Eğer daha sonrasında cihazınızın kilidini açmak , rom root vs işler yapmayacaksanız en iyisi iade etmeniz. Play Store için sertifika çözümü var ama root gerektiriyor.

Oyla:

eren39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
ürünü alalı 3 -4 ay oldu yeni fark etim.İade alıcaklarını sanmıyorum bootloaderi bile yeni öğrendim kullanmayı bilmiyorum kullanmayı düşünmüyorumda benim derdim netflix izlemek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihazın daha önce kullanıldığını ispatlama gibi bir şansım varmı xioami destek hattını da bulamadım bilen varsa yazabilirmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihazın daha önce kullanıldığını ispatlama gibi bir şansım varmı xioami destek hattını da bulamadım bilen varsa yazabilirmi

Son düzenleme:
Oyla:

eren39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
arkadaşlar bootloader kilidini kaldırsam sertifika alabilirmiyim ? bootloader aktif olduğu için alamıyorum diye düşünüyorum.

Oyla:

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28
arkadaşlar bootloader kilidini kaldırsam sertifika alabilirmiyim ? bootloader aktif olduğu için alamıyorum diye düşünüyorum.
bootoader kaldırrsan ilerde sıkıntı yaşarsın cıhaz yurddısı galiba yoksa imei atılmaz kapatrsan ilerde sıkıntı cekersın +masraf

Oyla:

eren39

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
daha önce post atmıştım. Cihaz sıfır n11 den aldım bootloader kilidi açık olduğunu sonradan fark etim yurt dışı kayıtlı değil cihaz.

Oyla:
Üst Alt