Yardım Play destek kitaplıkları güncelleniyor...

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu beta 9.4.25
Telefon Modeli
Mi 6
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar bu bildirime çokça maruz kalıyorum wifi açtığımda güncelliyor, ertesi gün yine bir güncelleme geliyor ve mobil veri ile kesinlikle güncellemiyor wifi istiyor sürekli ve her gün güncelleme alması da canımı sıkıyor, ayrıca play kitaplar da yüklü değil bende onla alakalı mı onu da bilmiyorum bunu tamamen nasıl kapatabilirim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-05-08-04-24-54-083_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-05-08-04-24-54-083_com.android.chrome.png
    274 KB · Görüntüleme: 31

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Google play hizmetleri güncelleniyor hocam.. Mağazadan güncellemeleri kapatabilirsiniz. Ama bazı uygulamalar Google play hizmetlerinin güncel olması gerektiğini vurguluyor, açılmıyordu diye hatırlıyorum bilginize.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Google play hizmetleri güncelleniyor hocam.. Mağazadan güncellemeleri kapatabilirsiniz. Ama bazı uygulamalar Google play hizmetlerinin güncel olması gerektiğini vurguluyor, açılmıyordu diye hatırlıyorum bilginize.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam beni rahatsız eden nokta her gün güncelleme gelmesi, internette araştırdım bulamadım acaba bug falan mı diye yani sürekli de güncellenmesi anormal geldi.

Oyla:

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Hocam beni rahatsız eden nokta her gün güncelleme gelmesi, internette araştırdım bulamadım acaba bug falan mı diye yani sürekli de güncellenmesi anormal geldi.
Ben de aynı dertten muzdaribim. Playstore otomatik güncellemeler kapalı olmasına rağmen yine yapıyor bu şekilde

Oyla:

wanfu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi a2 128gb
Konular
1
Bu uyariyi almamak icin google play guncelleme yapmasi gerekiyor, onun icin de indirilenler> sag üstte 3 nokta> ayarlar> mobil veri kullanarak indirme sinirlidir> sinirsiz olarak ayarlaninca mobil veri uzerinden google play guncellemeleri yapabiliyor, bildirim cubugunda uyari kapanmis oluyor

Oyla:

Yakupacikgz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
6
Bu uyariyi almamak icin google play guncelleme yapmasi gerekiyor, onun icin de indirilenler> sag üstte 3 nokta> ayarlar> mobil veri kullanarak indirme sinirlidir> sinirsiz olarak ayarlaninca mobil veri uzerinden google play guncellemeleri yapabiliyor, bildirim cubugunda uyari kapanmis oluyor
hocam şuan twrp kurdum acil birisi yardım edebilir mi rom kurcam da

Oyla:
Üst Alt