Sohbet Platina için en iyi miui sürümünü birlikte bulalım.

Sahund19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Meslek
Yüksek Lisans Öğr.
Konular
27
Arkadaşlar son zamanlarda sayısız rom değiştirdim. Son olarak Miui romlara tekrar döndüm. Miui 12.5 romlar özelleştirme açısından güzel ancak yeterince stabil degil (özellikle batarya açısından). Artık sürekli rom değiştirecek vakit de bulamıyorum. O yüzden mi 8 lite hala kullanan kişilerden fikir almak istedim. Sizin su ana kadar kullanmaktan keyif aldığınız, animasyonlarda veya genel kullanımda pek takılma yapmayan, sade ve stabil, özellikle de pil açısından başarılı dediğiniz romlar veya miui sürümleri hangisidir ? Guncel olup olmamasi cok onemli degil artik ama tercihen Miui 12 olursa iyi olur. Ben suan miuitr 12.5 sürümünü kullanıyorum ama gecen sene yayınlanan Masik P sürümü bir nebze başarılıydı o aklımda var suan. Sizin de önerilerinizi bekliyorum.

Tnhem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi K40 6/128
Meslek
Öğrenci
Konular
1
bence en stabil ve akıcı çalışan sürüm MIUI 12.5.1.0 çin sürümü. 3 haftadır kullanıyorum memnunum

Sahund19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Meslek
Yüksek Lisans Öğr.
Konular
27
bence en stabil ve akıcı çalışan sürüm MIUI 12.5.1.0 çin sürümü. 3 haftadır kullanıyorum memnunum
Kayra hocam miuitr cin tabanli aslinda ama ufak tefek sorunlari var yoksa guzel rom. Ozellikle batarya dayanmiyor. Sizin nasil.

Tnhem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi K40 6/128
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Kayra hocam miuitr cin tabanli aslinda ama ufak tefek sorunlari var yoksa guzel rom. Ozellikle batarya dayanmiyor. Sizin nasil.
ben 1.5 gün kullanıp 5-6 saat ekran süresi alabiliyorum. ayrıca miuitr'nin çin tabanlı olduğunu zannetmiyorum

covex80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Roman
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
0
Ve pili iyi tutması için MIUI için hangi çekirdek daha iyidir?

Üst Alt