Soru Planlı eskitme yapan Google mi Xiaomi mi ?

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
Arkadaşlar sizce planlı eskitme yapan firma android cephesimi yoksa Xiaomi mi dün birşey denemeye kararverdim telefona gmail dahil hiçbir şey kurmadım ihtiyacım olan uygulamaları kendim yükledim manuel ve böyle kullaniyorum bir süre bu şekilde deneme yapacağım cunki gmail kurulumunu yaptığınız zaman istemeseniz de bazı önemli uygulamaları guncelliyor acaba telefonu yavaşlatan bu engellenemez guncellemelermi

ckarakaya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Canan
Cihazım
İPhone SE
Konular
2
Arkadaşlar sizce planlı eskitme yapan firma android cephesimi yoksa Xiaomi mi dün birşey denemeye kararverdim telefona gmail dahil hiçbir şey kurmadım ihtiyacım olan uygulamaları kendim yükledim manuel ve böyle kullaniyorum bir süre bu şekilde deneme yapacağım cunki gmail kurulumunu yaptığınız zaman istemeseniz de bazı önemli uygulamaları guncelliyor acaba telefonu yavaşlatan bu engellenemez guncellemelermi
Her ikiside yapıyor. Yine android de Adroid 5 e bile uygulma yüklüyorsunuz. iPhone da eski sürüme uygulama bile yok. İos 15 in altında Sadece telefon olarak kullanabiliyorsunuz.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

baran4524

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
anda
Cihazım
s7
Konular
32
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her ikiside yapıyor. Yine android de Adroid 5 e bile uygulma yüklüyorsunuz. iPhone da eski sürüme uygulama bile yok. İos 15 in altında Sadece telefon olarak kullanabiliyorsunuz.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bence yuklenmemesi en iyisi cihazın stabil çalışması için aslında bir nevze daha mantıklı

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
118
Öncelik her zaman google çünkü sen onun gereksiz servis ve uygulamaları silmek istediğinde buna izin vermiyor ve ilk olarak önceliği de sıfırdan telefon kurulumu yaptığında anlaştığı reklamlar ve uygulamalar ile play store kurarken bir çok uygulamayı da telefonuna kurmakta.

Üst Alt