Soru Pixel rom

• Konbuyu başlatan Emre80
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 506

Emre80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 8 lite
Konular
13
Merhaba mi 8 lite cihazıma pixel rom kurdum. Sonradan geri global rom a döndüm. Cihazın adı Google hesabında pixel 6 pro olarak gözüküyor. Acaba cihaz kimliği değişmiş olabileceğini düşünüyorum. Bunu nasıl mi 8 lite yapabilirim ayrıca Google cihaz yedeklemesi de çalışmıyor.
Geçmişte pixel rom yüklemiştim mi cloud depolama alanı hasarlı uyarısı vermişti rom klasöründeki persist dosyasını twrp ile cihaza yükleyip çözmüştüm sorunu acaba bunun gibi birşeyse sorunu nasıl çözebilirim?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba mi 8 lite cihazıma pixel rom kurdum. Sonradan geri global rom a döndüm. Cihazın adı Google hesabında pixel 6 pro olarak gözüküyor. Acaba cihaz kimliği değişmiş olabileceğini düşünüyorum. Bunu nasıl mi 8 lite yapabilirim ayrıca Google cihaz yedeklemesi de çalışmıyor.
Geçmişte pixel rom yüklemiştim mi cloud depolama alanı hasarlı uyarısı vermişti rom klasöründeki persist dosyasını twrp ile cihaza yükleyip çözmüştüm sorunu acaba bunun gibi birşeyse sorunu nasıl çözebilirim?
Isim değişikliği sıkıntı çıkarmaz Hocam.
Herşeyin normal olmasını istiyorsanız mi flash tool Ile stock rom kurun herşey eskiye döner.

Emre80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 8 lite
Konular
13
Isim değişikliği sıkıntı çıkarmaz Hocam.
Herşeyin normal olmasını istiyorsanız mi flash tool Ile stock rom kurun herşey eskiye döner.
Stok rom kurmuştum zaten. Az önce yedekleme butonu aktif oldu sanırım sıfırlanmış cihazlar için Google yedeklemeyi biraz geciktiriyor. Stok romla alakalı olarak MIUI 12 aldı en son ama çok fazla ram kullandığından tercih etmiyorum yüklediğim ve şuanda kullanmış olduğum stok rom MIUI V10.3.2.0

Mackies

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baver
Cihazım
Mi 11 Lite 5GNE
Meslek
GNU/Linux/Web
Konular
6
Merhabalar hocam temiz kurulum yaptınız mı?

Emre80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 8 lite
Konular
13
Merhabalar hocam temiz kurulum yaptınız mı?
Evet hocam, pixel telegram yardım kanalına yazdım. Kendi telefonumdaki google hesabından çıkış yaptım, pixel 6 pro olarak yanıyan google hesabına başka cihazdan girip pixel 6 pro cihazı kaldırdım. telefonumda yeniden oturum açınca düzeldi.

Üst Alt