Rom Pixel Experince - Android Pie 9.0[Mi-6][Official][AOSP]

aksamlan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
4
Ben bu romu yüklerken zip treble compatibility error twrp böyle bir hata alıyorum bir türlü olmuyor başka romlar yüklüyorum bu lineagesos ve pixeli yükleyemiyorum zip hatası verip duruyor ne yaptıysam olmadı scriptten birşeyler siliyorlardı onuda sildim ama yok yüklenmiyor bir türlü defalarca indirdim denedim olmadı bilen arkadaşlar varsa söylerse sevinirim Telefon mi 6

Frelinnn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lenovo
Cihazım
Tab 2a30
Konular
10
Bende wifi açılmıyor bunu nasıl düzeltirim bı turlu açılmadı

Berkdursun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berk Yigit
Cihazım
Xiomi Mi 6
Konular
18
Ben bu romu yüklerken zip treble compatibility error twrp böyle bir hata alıyorum bir türlü olmuyor başka romlar yüklüyorum bu lineagesos ve pixeli yükleyemiyorum zip hatası verip duruyor ne yaptıysam olmadı scriptten birşeyler siliyorlardı onuda sildim ama yok yüklenmiyor bir türlü defalarca indirdim denedim olmadı bilen arkadaşlar varsa söylerse sevinirim Telefon mi 6
Hocam bende aynı sorunu yaşamıştım tam hatirlamamak ile birlikte söylemeliyim ki romu paylaşan kişinin verdiği twrp den yapmazsak ve verilen firmware kurmazsan oluyordu sanırım iyi forumlar

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aksamlan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Mi6
Konular
4
Aynen kardeşim hallettim twrpden miş sorun da düzelttim ama stabil değil gibi geldi baba başka roma geçtim baya iyi lineageos 15.1 e şuan pilide iyi gidiyor güzel

Berkdursun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berk Yigit
Cihazım
Xiomi Mi 6
Konular
18
Aynen kardeşim hallettim twrpden miş sorun da düzelttim ama stabil değil gibi geldi baba başka roma geçtim baya iyi lineageos 15.1 e şuan pilide iyi gidiyor güzel
Guzel hocam bende suan rr kullanmaktayim ozellestirmeler falan hosuma gidiyor eger pilinden de memnun kalirsam baya bir sure bunda kalicam gibi gorunuyor :)

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alibasb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilge
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Aosp romdan twrp üzerinden yedek aldığım eu rom a geri dönüş yapabilir miyim ekstra bir işlem yapmadan

emrezafrak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
16
arkadaşlar pe kurdum bende şimdi operatör adını değiştirebiliyomuyuz bunda ? birde uygulamalardan bildirim geldiğinde kilit ekranı otomatik açılmıyor ve bildirim ışığı yanmıyor bunun bi ayarı varmıdır ?

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
muhtemelen kullandığınız twrp'nin güncel olmamasından kaynaklanıyor, güncellemeyi öneririm.

ismailopos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail demir
Cihazım
mi 6
Konular
1
burada ki pixel experienceyi denediniz mi

mami1992

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Kurdum kullanıyorum herşey çok iyi fakat ses MIUI ye göre bi tık düşük fakat ses kaliteli çıkıyor..

Üst Alt