Rom Pixel Experince - Android Pie 9.0[Mi-6][Official][AOSP]

danielatlas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
Merhaba Android P için Nitrogen OS u şiddetle tavsiye ediyorum. 206000 antutu skoru ve 7 saat ekran süresi aldım yoğun kullanım ile. Şuan Mi6 için olup olabilecek en iyi rom bence.
Ben bundan önce paylaşılan romu denemeye çalıştım ama olmadı bir türlü. Format data yaptım, firmware fılaşladım ama romu fılaşlarken hep hata aldım. Başka roma geçtim ben de. Denemek istemiştim bu romu ama ukte kaldı içimde
Konudaki twrp yi kullandınız mı diğerleri çalıştırmaz

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Evet o twrpyi denedim. Bir yerde bir hata yaptım mutlaka ama kurcalamak istemedim. Twrpyi de sildim komple yanlışıkla mi flash ile global betaya dönüp ardından masik u yükledim. Bu noktada bıraktım. Üzüldüm bu romu deneyememiş olmama.

thefatality

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Pixel 9.0 veya Nitrogen romunu denemek istiyorsanız 3.2.3.0 TWRP Pie yi kurmalisiniz. Yoksa android P tabanlı romlar çalışmaz.

danielatlas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
Evet o twrpyi denedim. Bir yerde bir hata yaptım mutlaka ama kurcalamak istemedim. Twrpyi de sildim komple yanlışıkla mi flash ile global betaya dönüp ardından masik u yükledim. Bu noktada bıraktım. Üzüldüm bu romu deneyememiş olmama.
hatanın resmini atarmısınız?

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
hatanın resmini atarmısınız?
Maalesef atamam. Cumartesi günü denemiştim. Bir çok defa denedim olmadı. Sildim ben de. Ekran görüntüsü de almamıştım. Hatırlayamıyorum da.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Siz bana nasıl yüklenmesi gerektiğini sırayla yazar mısınız? Aslında acemi değilim bu konularda ama yapamadım bir türlü.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Şu anda lineageos 16 yükledim özelleştirme olarak pixel daha mı iyidir? Bilgisi olan var mı?

thefatality

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
1
Şu anda lineageos 16 yükledim özelleştirme olarak pixel daha mı iyidir? Bilgisi olan var mı?
Tüm AOSP tabanlı romları kullandım. Pixel ROM içlerinde en sadesi ve içinde Google apps gelen paket. Hemen hemen hiç özelleştirmesi yok. Lineage ise sade stabil ve 3 5 özelleştirme ile geliyor. Ama ana konu buysa Resurrection Remix veya Havoc OS öneririm.

danielatlas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 9T
Konular
22
Tüm AOSP tabanlı romları kullandım. Pixel ROM içlerinde en sadesi ve içinde Google apps gelen paket. Hemen hemen hiç özelleştirmesi yok. Lineage ise sade stabil ve 3 5 özelleştirme ile geliyor. Ama ana konu buysa Resurrection Remix veya Havoc OS öneririm.
Hocam bu konudaki romu kullandığında max şarj akımı 1600mah oluyordu yani bu rom hızlı şarjı desteklemiyor. önderdiğiniz romlar destekliyor mu?

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Hocam bu konudaki romu kullandığında max şarj akımı 1600mah oluyordu yani bu rom hızlı şarjı desteklemiyor. önderdiğiniz romlar destekliyor mu?
Aslında Destekliyor şarja taktıktan sonra restart ederseniz hızlı şarj ibaresinin geldiğini göreceksiniz. Tüm kullandığım aosp romlarda bu böyle oldu

Bawer21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İnan
Cihazım
Poco F3
Konular
4
Resorrection Remix hızlı şsrjı destekliyor. Denemiştim bir ara.

Üst Alt