Soru pixel experince 11 de alt gezinme çubuğu nasıl kaldırılır ?

franky1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2s
Konular
2
mi mix 2s e pe 11 kurdum ama klavyeyi açınca alt gezinme çubuğu yüzünden klavye çok yukarda kalıyor . Miuı da o bar kapatılabiliyordu ama bu romda bulamadım. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

emreglgl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
ÖGRENCİ
Konular
26
mi mix 2s e pe 11 kurdum ama klavyeyi açınca alt gezinme çubuğu yüzünden klavye çok yukarda kalıyor . Miuı da o bar kapatılabiliyordu ama bu romda bulamadım. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?
Magiskten fullscreen immersive gesture modülünü kurabilirsiniz

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
hocam sorunuza yanıtım yok ancak rom hakkında soru sormak istedim. sizce nasıl hızı ve işlevselliği? bir de kamera olayını merak ediyorum miui daki gibi kameranın tüm özellikleri çalışıyor mu?

franky1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2s
Konular
2
hocam sorunuza yanıtım yok ancak rom hakkında soru sormak istedim. sizce nasıl hızı ve işlevselliği? bir de kamera olayını merak ediyorum miui daki gibi kameranın tüm özellikleri çalışıyor mu?
GÜVENLİK YAMASI ve güncel android için iyi ama özellikleri çok kısıtlı . Kamera başlı başına eksik geliyo bana göre ,fps ayarı yok , güç düğmesi ile ışık açma yok , nav bar değiştirme var ama kaldırma yok , rehber ayarları yok . Seri ve bug yok ama özellik olarak çok kısıtlı , aşırı sade.

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
GÜVENLİK YAMASI ve güncel android için iyi ama özellikleri çok kısıtlı . Kamera başlı başına eksik geliyo bana göre ,fps ayarı yok , güç düğmesi ile ışık açma yok , nav bar değiştirme var ama kaldırma yok , rehber ayarları yok . Seri ve bug yok ama özellik olarak çok kısıtlı , aşırı sade.
yanıtınız için sağolun şimdilik miui devam öyleyse

franky1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2s
Konular
2
Üşenmesem bende geçerim. Geçmeden önce bir romu daha merak ediyorum evolution x i, onu da kurup 12.5.1 in güncel global sürümünü bekleyeceğim.

franky1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2s
Konular
2
yanıtınız için sağolun şimdilik miui devam öyleyse
merhaba bugün evo roma geçtim . Pe de olmayan çoğu miui özelliği burada var . Eğer düşünürseniz pe değil de evo roma yönelin.

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
merhaba bugün evo roma geçtim . Pe de olmayan çoğu miui özelliği burada var . Eğer düşünürseniz pe değil de evo roma yönelin.
nasıl bir rom acaba hocam her şey çalışıyor mu ? dün mi flash ile 11e dönmeye çalıştım anti rolldan dolayı dönmedi. dedim bari aynı sürümü tekrar flashlayım sıfırlansın cihaz onu da kabul etmedi. custom romlarda böyle anti rollback layı falan var mı

franky1988

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi mix 2s
Konular
2
nasıl bir rom acaba hocam her şey çalışıyor mu ? dün mi flash ile 11e dönmeye çalıştım anti rolldan dolayı dönmedi. dedim bari aynı sürümü tekrar flashlayım sıfırlansın cihaz onu da kabul etmedi. custom romlarda böyle anti rollback layı falan var mı
Dönmek için mi tools ile flashlamak gerekiyor, siz nereden yapmaya çalışıyorsunuz? Antirolback bildiğim kadarıyla ile yok. Herşey çalışıyor, kamera biraz kötü gibi onun dışında mıuı da olan herşey mevcut. Kesinlikle tavsiye ederim. Pe çok sade. Evo da özellik çok.

KGBeast

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
akın
Cihazım
mi9t
Konular
18
Dönmek için mi tools ile flashlamak gerekiyor, siz nereden yapmaya çalışıyorsunuz? Antirolback bildiğim kadarıyla ile yok. Herşey çalışıyor, kamera biraz kötü gibi onun dışında mıuı da olan herşey mevcut. Kesinlikle tavsiye ederim. Pe çok sade. Evo da özellik çok.
geçen konu açmıştım mi tools v2 önerildi onun ile sorunu çözdüm tekrar aynı roma flashladım sıfırlama amaçlı şuanlık sıkıntım yok wifi falan düzeldi şarj falan kendine geldi ekran süresi 7-8 saat düzeyine geri geldi eğer tekrar sorun yaşarsam mi tools v2 ile miui 11e dönebilirim sanırım? evoyu inceledim ama görünüşü pek hoşuma gitmedi açıkçası. pixeli çok beğendim ama kameranın kıtlığı benim için sorun. şimdilik miui 12.1.4 devam. bilgilendirmeniz ve ilginiz için teşekkür ederim

Üst Alt