Rom Pixel Experience Plus - Unofficial - Mi Max 3 (Nitrogen)

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Pixel Experience Plus - Unofficial - Mi Max 3 (Nitrogen)
Version : Android 13 - by Fake Lezard

▫️ Kamera : Miui Kamera eklenmiştir, izinleri verilmelidr.

▫️ Dağıtım : Pixel Experience Plus

▫️ Boyut : 1587 mb

▫️ Çeşit : Gapps

▫️ Tarih : 21.03.2023

▫️ Güvenlik Yaması : March 2023

▫️ Kernel + Rom : Snake Kernel 4.4 + Normal boyutlu Rom

KURULUM :

- Kurulum için son sürüm '' TWRP '' veya son Sürüm '' OrangeFox '' kullanılabilir.

- '' Temiz Kurulum '' yapılmalıdır. Nasıl yapılacağı aşağıda sırası ile açıklanmıştır :

1 - Wipe (temizleme) kısmına geçilecek, önce '' Wipe Data '' ve ardından '' Reboot Recovery '' yapılacaktır.

2 - Yine Wipe (temizleme) kısmına geçilecek, orada '' Önbellek, Data, Dalvik, Cache, System, dahili depolama ve Vendor '', kutucukları işaretlenerek '' Wipe '' yapılacaktır.

3 - Mount bölümü' ne geçilecektir, orada işaretlenebilir ( ! ) ne kadar kutucuk varsa işaretlenecektir.

4 - Yükleme ( install ) kısmına geçilecektir ve '' Rom Flaşlanacak '' dır.

5 - '' Reboot Recovery '' yapılacaktır.

6 - Son olarak yine '' Wipe Data '' yapılacak ve ardından '' Reboot to Sistem '' yapılarak sistem açılacaktır.

Dikkat : Yapılan tanıtımlar sadece bir öneridir. Rom' u kurup kurmamak ve önerileri uygulayıp uygulamamak kararı tamamen kullanıcılara aittir. Konu ile ilgili olarak kullanıcıların telefonlarında meydana gelebilecek her türlü hasar, zarar ve ziyandan forum yönetimi ve tanıtımı yapan sorumlu değildir, kullanıcının bizzat kendisi sorumludur !

İndirme Linki :

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Pixel Experience Plus - Unofficial - Mi Max 3 (Nitrogen)
Version : Android 13 - by Fake Lezard

▫️ Kamera : Miui Kamera eklenmiştir, izinleri verilmelidr.

▫️ Dağıtım : Pixel Experience Plus

▫️ Boyut : 1587 mb

▫️ Çeşit : Gapps

▫️ Tarih : 21.03.2023

▫️ Güvenlik Yaması : March 2023

▫️ Kernel + Rom : Snake Kernel 4.4 + Normal boyutlu Rom

KURULUM :

- Kurulum için son sürüm '' TWRP '' veya son Sürüm '' OrangeFox '' kullanılabilir.

- '' Temiz Kurulum '' yapılmalıdır. Nasıl yapılacağı aşağıda sırası ile açıklanmıştır :

1 - Wipe (temizleme) kısmına geçilecek, önce '' Wipe Data '' ve ardından '' Reboot Recovery '' yapılacaktır.

2 - Yine Wipe (temizleme) kısmına geçilecek, orada '' Önbellek, Data, Dalvik, Cache, System, dahili depolama ve Vendor '', kutucukları işaretlenerek '' Wipe '' yapılacaktır.

3 - Mount bölümü' ne geçilecektir, orada işaretlenebilir ( ! ) ne kadar kutucuk varsa işaretlenecektir.

4 - Yükleme ( install ) kısmına geçilecektir ve '' Rom Flaşlanacak '' dır.

5 - '' Reboot Recovery '' yapılacaktır.

6 - Son olarak yine '' Wipe Data '' yapılacak ve ardından '' Reboot to Sistem '' yapılarak sistem açılacaktır.

Dikkat : Yapılan tanıtımlar sadece bir öneridir. Rom' u kurup kurmamak ve önerileri uygulayıp uygulamamak kararı tamamen kullanıcılara aittir. Konu ile ilgili olarak kullanıcıların telefonlarında meydana gelebilecek her türlü hasar, zarar ve ziyandan forum yönetimi ve tanıtımı yapan sorumlu değildir, kullanıcının bizzat kendisi sorumludur !

İndirme Linki :
Çok stabil ve akıcı bir Rom. Miui Kamera güzel çalışıyor. Halen telefonumda kullanıyorum.

zaferturan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
zafer
Konular
1
Çok stabil ve akıcı bir Rom. Miui Kamera güzel çalışıyor. Halen telefonumda kullanıyorum.
merhabalar. peki ekrana tıklayarak uyandır özelliği çalışıyor mu acaba? ayrıca navigasyon tuşlarının (en alttaki ana sayfa geri ve menü tuşlar) işlevini değiştirebiliyor muyuz. örneğin ben geri tuşuna uzun basınca ekran kapansın istiyorum. mümkünse bunları deneyip paylaşabilir misiniz?

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
merhabalar. peki ekrana tıklayarak uyandır özelliği çalışıyor mu acaba? ayrıca navigasyon tuşlarının (en alttaki ana sayfa geri ve menü tuşlar) işlevini değiştirebiliyor muyuz. örneğin ben geri tuşuna uzun basınca ekran kapansın istiyorum. mümkünse bunları deneyip paylaşabilir misiniz?
Hiç denemedim. Deneyeceğim.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Hiç denemedim. Deneyeceğim.
Ben Pixel Launcher kullanmıyorum, onun yerine Nova Launcher kullanıyorum. Nova' da sizin istediğiniz özellikleri sanırım yapabilirsiniz. Daha olmazsa farklı farklı gelişmiş Launcherleri deneyiniz.

Üst Alt