Rom Pixel Experience/Plus Pocophone F1 Android 11 Beta 07.02.2021

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
Pixel rom'a geçiş yapmak istiyorum. Dikkat etmem gereken herhangi bir kısım var mı pixel rom ile ilgili. Bu AOSP romlar yüklenirken genel olarak şuna dikkat et dediğiniz bir durum var mıdır ? Herhangi bir yükleme hatasıyla karşılaşmak istemiyorum.

Taha Başar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Jsjsj
Cihazım
PocoF1
Konular
18
Pixel rom'a geçiş yapmak istiyorum. Dikkat etmem gereken herhangi bir kısım var mı pixel rom ile ilgili. Bu AOSP romlar yüklenirken genel olarak şuna dikkat et dediğiniz bir durum var mıdır ? Herhangi bir yükleme hatasıyla karşılaşmak istemiyorum.
Aşırı fazla bir şey yok youtube de pocophone için rom inceleyen çok güzel kanallar var nasıl indirilmesi gerektiğini de gösteriyorlar onlara bakarak yap ben hep öyle yapıyorum ve şimdiye kadar yüklediğim 15 20 romda hiçbir sıkıntı yaşamadım romun kendi sorunları dışında.

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
ok güzel kanallar var nasıl indirilmesi gerektiğini de gösteriyorlar onlara bakarak yap ben hep öyle yapıyorum ve şimdiye kadar yüklediğim 15 20 romda hiçbir sıkıntı yaşamadım romun kendi sorunları dışında.
yükledim sıkıntısız bir şekilde. Rom gayet güzel. Tek sıkıntısı var şu an. Tuş kilidine aldıktan bir süre sonra whatsapp web bağlantısını kaybediyor. Telefonu elime alıp ekranı uyandırınca hemen bağlanıyor. Herhangi bir tasarruf programı yok. Pil tasarrufu modu vs kapalı. Bilen var mı bu sorunun sebebini.

Taha Başar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Jsjsj
Cihazım
PocoF1
Konular
18
yükledim sıkıntısız bir şekilde. Rom gayet güzel. Tek sıkıntısı var şu an. Tuş kilidine aldıktan bir süre sonra whatsapp web bağlantısını kaybediyor. Telefonu elime alıp ekranı uyandırınca hemen bağlanıyor. Herhangi bir tasarruf programı yok. Pil tasarrufu modu vs kapalı. Bilen var mı bu sorunun sebebini.
ben şimdiye kadar öyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım diğer sıkıntı da şu an Pixel romu kullanmıyorum yüklemeyi düşünüyordum ama böyle olunca kararsız kaldım bende

otgunn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdem
Cihazım
Pocophone F1
Konular
14
ben şimdiye kadar öyle bir sıkıntıyla karşılaşmadım diğer sıkıntı da şu an Pixel romu kullanmıyorum yüklemeyi düşünüyordum ama böyle olunca kararsız kaldım bende
whatsapp ile ilgili ufak sıkıntı var sanırım. whatsapp kamerasından fotoğraf çekip yollamak istediğin zaman 3 5 saniye gibi gecikme olabiliyor. Bazen de hiç olmuyor. Beta sürüm hocam olabilir böyle şeyler çok etkilemedi beni. Rom güzel

Taha Başar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Jsjsj
Cihazım
PocoF1
Konular
18
whatsapp ile ilgili ufak sıkıntı var sanırım. whatsapp kamerasından fotoğraf çekip yollamak istediğin zaman 3 5 saniye gibi gecikme olabiliyor. Bazen de hiç olmuyor. Beta sürüm hocam olabilir böyle şeyler çok etkilemedi beni. Rom güzel
Evet dediğin gibi beta sürümü aşırı fazla web whatsapp kullanmıyorsan çokta dokunucak bir sıkıntı değil ve rom kesinlikle güzel

Üst Alt