Rom Pixel Experience Pie (9.0)

Hakayik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Başbuğ
Cihazım
Mi5
Konular
0
Arkadaşlar romu kurdum 1 haftadır kullanıyorum tek sıkıntısı var şarj telefonu şarja taktığım çok yavaş şarj ediyor fakat telefonu yeniden başlat yaptığımda şarj düzeliyor kablo çıktığı an tekrar yavaşlıyor çözümü varmı acaba ek olarak birde Kendi kendini rahatsız etmeyin moduna alıyor yardımcı olursanız sevinirim

rt13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
mi 4c
Konular
5
Arkadaşlar romu kurdum 1 haftadır kullanıyorum tek sıkıntısı var şarj telefonu şarja taktığım çok yavaş şarj ediyor fakat telefonu yeniden başlat yaptığımda şarj düzeliyor kablo çıktığı an tekrar yavaşlıyor çözümü varmı acaba ek olarak birde Kendi kendini rahatsız etmeyin moduna alıyor yardımcı olursanız sevinirim

Magiskten Advanced Charging Control dosyasını indirip kurduktan sonra yeniden başlat telefonu . .

Hakayik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Başbuğ
Cihazım
Mi5
Konular
0
Magiskten Advanced Charging Control dosyasını indirip kurduktan sonra yeniden başlat telefonu . .
Hocam şimdi ben bu konuları çok iyi bilmiyorum telefon rootsuz gözüküyor magisk yukleyemiyorum, bana sıralı bir şekilde nasıl yapacağımı falan anlatır mısınız birde elimde PC yok PC olmadan yapacağım.

yassek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
1
Hocam şimdi ben bu konuları çok iyi bilmiyorum telefon rootsuz gözüküyor magisk yukleyemiyorum, bana sıralı bir şekilde nasıl yapacağımı falan anlatır mısınız birde elimde PC yok PC olmadan yapacağım.
Hocam kolay gelsin ilgili romu yüklediğine göre telefonunda TWRP var adresinden Magisk-v19.1.zip ve MagiskManager-v7.1.2.apk dosyalarını indirin daha sonra telefonu kurtarma modu olan TWRP ile açıp sırasıyla Install daha sonra indirdiğiniz zip dosyasını seçtikten sonra yükleyip telefonu yeniden başlatın eğer ana ekrana Magisk simgesi gelmezse APK dosyasını manuel yükleyin daha sonra Magisk Manager uygulamasından İndir sekmesine dokunup ilgili modülü arayın ve yükleyin :)

Hakayik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Başbuğ
Cihazım
Mi5
Konular
0
Hocam kolay gelsin ilgili romu yüklediğine göre telefonunda TWRP var adresinden Magisk-v19.1.zip ve MagiskManager-v7.1.2.apk dosyalarını indirin daha sonra telefonu kurtarma modu olan TWRP ile açıp sırasıyla Install daha sonra indirdiğiniz zip dosyasını seçtikten sonra yükleyip telefonu yeniden başlatın eğer ana ekrana Magisk simgesi gelmezse APK dosyasını manuel yükleyin daha sonra Magisk Manager uygulamasından İndir sekmesine dokunup ilgili modülü arayın ve yükleyin :)
Hocam sağolun herşeyi yaptım fakat şarj yine aynı kaldi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hala aynı ya :(

Son düzenleme:

_CeKoCu_

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aptal Adam
Cihazım
Mİ 5 , Mİ9 SE
Meslek
Danışman
Konular
33
Lineage mi pixel exp mi ?

MI 5 cihazımdan Tapatalk Pro kullanılarak gönderildi

syblal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bilal Söyü
Cihazım
Mi6
Konular
0
arkadaşlar sanırım bu romda miui arayüzünü de kullanabiliyoruz sanırım o nasıl oluyor peki bilgilendirir misiniz?

burak0640

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 5Prim
Konular
42
Lineage mi pixel exp mi ?

MI 5 cihazımdan Tapatalk Pro kullanılarak gönderildi
Uzun süre lineage 15.1 kullandım şimdi 16 sürümünü kullanıyorum WhatsApp bildirim gelince cevapladıkdan sonra bildirim gitmiyor orda hâlâ kalıyor onun dışında en ufak sorunu yok gibi PE kullanmadım ama Lineage OS da pişman etmez gayet güzel rom.

gkhn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
tam da sorum bu rom için olacaktı...

1 sessiz modda titreşim yok.
2 çağrı sırasında flash yanmıyor...

bunları alternatif olarak roma nasıl eklerim, magisk yada bu ikisi için ayrı bir flash yapma şansımız varmı ?
Hocam pixel experiens romda miui kamerayı kullanabilirmiyiz

vegatablo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
umuy burak
Cihazım
honir 7
Konular
2
Selamün aleyküm arkadaşlar romu yükledim ama kamera uygulaması videodaki gibi değil porte modu felan soldan sekme açılıp seçiliyor videoda ki gibi nasıl yaparım acaba
Edit:Portre modunda resim çekiyorum birkaç tane 77 den şarjım 40 a düştü sebebi ney acaba arkadaşlar

Son düzenleme:
Üst Alt