Yardım Pixel Experience android 12 stable çıktı indirilimi Mi9T Pro

Gewinneen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi9t pro
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.6 eu rom
Telefon Modeli
Mi9t pro
Bootloader Kilidi
Açık
Pixel Experience android 12 stable çıktı indirilimi mi Mi9T Pro yüklemek için başka ne kurmam lazım kamera çalışırmı bide bi dosya yüklüyorduk o neydı bilgi verirmisiniz

ahmetxoguz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi MI 9T Pr
Konular
1
Kendi kamerasında sadece ana kamera çalışıyor, gcam kurdum ama yine aynı şekilde sadece ana kamera çalışıyor, kamera çokta önemli değil bas çek yapıyorum zaten tutupta ınstaya atamıyoz atsakta pixel pixel oluyor malum android ,onun dışında romda zerre hata yok ateş gibi ateş yabancı bi forumda okudum onlarda hata görememiş onlara inanıp kurdum sonuç gerçekten de öyle fişek gibi oldu telefon çok sevdim, telefona yeniden ısındım

Oyla:

iustbss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İLKER
Cihazım
Mİ10T
Konular
4
Pixel kur ve hiç korkma performans olarak Miu Eu dan kat kat etkili her konuda, kamera için de Gcam APK veya APX cam kurabilirsiniz fakat APX için root a ihtiyaç vardır

Oyla:

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Hocam pixel'in a12 romunu kullanmadım fakat a11 versiyonunu aylarca kullandım.Performans olarak çok çok iyi rom ama son 2-3 aydır ben dahil herkes ağır pil tüketiminden şikayetçiydi.Yani şöyle söyliyim 9-10 saat alacağın ekran süreleri abartısız 4-5 saate düşmüştü. Telegram gruplarından sorun isterseniz pil tüketimi düzelmiş mi diye,benim için pil önemli değil diyorsanız geçebilirsiniz pixelin romları gayet akıcı oluyor. Başka a12 rom önerebilirim size, mesela octavios ya da syberia os'a bakabilirsiniz gayet iyiler.Yine de bir not düşeyim bazı a12 romlar performans olarak çok iyi ama geçmek için 2-3 ay daha beklenmesi taraftarıyım.

Oyla:

iustbss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İLKER
Cihazım
Mİ10T
Konular
4
Hocam pixel'in a12 romunu kullanmadım fakat a11 versiyonunu aylarca kullandım.Performans olarak çok çok iyi rom ama son 2-3 aydır ben dahil herkes ağır pil tüketiminden şikayetçiydi.Yani şöyle söyliyim 9-10 saat alacağın ekran süreleri abartısız 4-5 saate düşmüştü. Telegram gruplarından sorun isterseniz pil tüketimi düzelmiş mi diye,benim için pil önemli değil diyorsanız geçebilirsiniz pixelin romları gayet akıcı oluyor. Başka a12 rom önerebilirim size, mesela octavios ya da syberia os'a bakabilirsiniz gayet iyiler.Yine de bir not düşeyim bazı a12 romlar performans olarak çok iyi ama geçmek için 2-3 ay daha beklenmesi taraftarıyım.
Evet çok haklısın hocam şuan ArrowOs kurulumu yaptım ve 1 haftadır test etmekteyim pil ve performans olarak Pixel romlardan daha sağlıklı

Oyla:

Burakadige10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
4
Poco X3 pro miui 12.5.3.0 global kararlı benim üstad ama arkadaşın ki 12.5.3.5 bana güncelleme gelmiyor neden acaba rom falan yüklemedim ama güncelleme gelmiyor bana

Oyla:

iustbss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İLKER
Cihazım
Mİ10T
Konular
4
Poco X3 pro miui 12.5.3.0 global kararlı benim üstad ama arkadaşın ki 12.5.3.5 bana güncelleme gelmiyor neden acaba rom falan yüklemedim ama güncelleme gelmiyor bana
Ayarlardan ek güncelleme ayarlarının açık olduğuna bak dostum hepsi açık mı

Oyla:

Burakadige10

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
4
Ayarlardan ek güncelleme ayarlarının açık olduğuna bak dostum hepsi açık mı
Baktım hocam önceden güncelleme al da açık telefon Türkiye garantili imei sorguladım ama güncelleme gelmiyor kaldı öylece

Oyla:
Üst Alt