Rom Pixel experience android 10 hatasız

Palulu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sasa
Cihazım
S6
Konular
11
Romda Google play vs yüklüdür normal android 10 kurulumu yapmanız yeterlidir verdiğim modem dosyasini flashlarsaniz yalınlık sensörü sorunu olmadan hatasız kullanabilirsiniz

Rom linki (26.01.2020)

Modem linki

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Güncelleme geldi.

Normal Pixel Experience

Pixel Experience Plus sürümü

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
emper0r sms onaylı olmadığım için mesajına cevap veremiyorum ama miui daki gibi tam ekran kullanabiliyorsunuz, altta çıkan o çizgiyide kapatabiliyorsunuz. Böylelikle klavyenin altında bir boşluk oluşmuyor. Google fotoğraflarda da dediğiniz gibi sınırsız depolama vermişti eğer yanlış hatırlamıyorsam. Yalnız bu dediklerim pixel experience plusta oluyor. Pixel experiencede de oluyor mu hatırlamıyorum. İki romda sıkıntısız şekilde kullanılabiliyor. Pixel experiencede de miui daki gibi tam ekran hareketleri var fakat alttaki çizgiyi gizleyemiyoruz o yüzden klavye açıldığında altta bir boşluk oluyo.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Ben Mix2'de kullandım. Hız açısından bundan daha iyisi yok. Pil performansını test edecek kadar uzun duramadım Miui bağımlısı olduğunu için.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
emper0r sms onaylı olmadığım için mesajına cevap veremiyorum ama miui daki gibi tam ekran kullanabiliyorsunuz, altta çıkan o çizgiyide kapatabiliyorsunuz. Böylelikle klavyenin altında bir boşluk oluşmuyor. Google fotoğraflarda da dediğiniz gibi sınırsız depolama vermişti eğer yanlış hatırlamıyorsam. Yalnız bu dediklerim pixel experience plusta oluyor. Pixel experiencede de oluyor mu hatırlamıyorum. İki romda sıkıntısız şekilde kullanılabiliyor. Pixel experiencede de miui daki gibi tam ekran hareketleri var fakat alttaki çizgiyi gizleyemiyoruz o yüzden klavye açıldığında altta bir boşluk oluyo.
Onu nereden yapıyoruz hocam

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Onu nereden yapıyoruz hocam
Neyi nereden yapıyoruz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben Mix2'de kullandım. Hız açısından bundan daha iyisi yok. Pil performansını test edecek kadar uzun duramadım Miui bağımlısı olduğunu için.
Kesinlikle pixel romunun üzerine rom yok. Bende durum çubunğundaki simgelerin yerinden dolayı bu romdan mi room a geçiş yaptım. Eğer şu durum çubuğunda simgeler .. olmasa başka rom kullanmayacağım fakat şimdilik bir çözümü yok

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Neyi nereden yapıyoruz?

Kesinlikle pixel romunun üzerine rom yok. Bende durum çubunğundaki simgelerin yerinden dolayı bu romdan mi room a geçiş yaptım. Eğer şu durum çubuğunda simgeler .. olmasa başka rom kullanmayacağım fakat şimdilik bir çözümü yok
Çubuk gizleme demişsiniz ya hocam aklımda bulunsun diye soruyorum

emper0r

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ERAY
Cihazım
MI 8 SE
Konular
5
evolution ile pixel experience plus arasında kaldım ikisi de çok yakın ama evo geçeceğim sanırım

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
evolution ile pixel experience plus arasında kaldım ikisi de çok yakın ama evo geçeceğim sanırım
EvoX geçin derim. Daha fazla özelleştirme var ve durum çubuğundaki simgeleri sağa sola kaydırabilirsiniz.

Çubuk gizleme demişsiniz ya hocam aklımda bulunsun diye soruyorum
Herhalde sistem gezinme gibi bir şeydi adı tam hatırlamıyorum.

Üst Alt