Rom Pixel Experience [A11] POCO X3/NFC [RESMİ]

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
A10 da bu tarz sıkıntılar var mı hocam? Her ne kadar biri resmi diğeri olmasada geliştiricisi aynı. Resmi olarak A10 alımları durdurulmuş sanırım o yüzden unofficial yayınlamış
A10 da 13.12 olan sürümdü sanırım bunu denemiştim.lag göremedim.geçişler fena değildi fakat ben 60hz de kullanıyorum cihazı.120hz deneyimlemedim..
Beni rahatsız eden dediğim gibi parmak izi ve yüz tanımada devamlı titremesi canımı sıkmıstı..buna odaklandım rom boyunca.çözemeyince tekrar mıuı ya döndüm.

POCO X3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
A10 da 13.12 olan sürümdü sanırım bunu denemiştim.lag göremedim.geçişler fena değildi fakat ben 60hz de kullanıyorum cihazı.120hz deneyimlemedim..
Beni rahatsız eden dediğim gibi parmak izi ve yüz tanımada devamlı titremesi canımı sıkmıstı..buna odaklandım rom boyunca.çözemeyince tekrar mıuı ya döndüm.

Anladım hocam 13/12 eski biraz. Bende gün içinde denerim belki çünkü A10 kullanmam gerekiyor bazı uygulamalar çalışmıyor. 23/12 yide konuya ekliyim hatta çünkü aynı geliştirici, güncel de tutuyor ne de olsa.

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
MertBeet olur hocam deneyimlerseniz titreme olayı hakkında bilgi verirseniz sevinirim..son A10 sürümüne anx camera da eklenmiş sanırım..
Birde aosp romlarda nedense letgoda mesajlar a girilip çıkılırken alttaki gezinme geri tuşundan geri çıkmıyor..3 4 tane aosp denedim hepsi böyleydi.bir tek letgoda denk geldim.diğer uyhulamalarımda sorun çıkarmadı.
A11 için daha erken gibi bencede ama kısa süreli bakmak için ,elbette bakılabilir..

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
MertBeet olur hocam deneyimlerseniz titreme olayı hakkında bilgi verirseniz sevinirim..son A10 sürümüne anx camera da eklenmiş sanırım..
Birde aosp romlarda nedense letgoda mesajlar a girilip çıkılırken alttaki gezinme geri tuşundan geri çıkmıyor..3 4 tane aosp denedim hepsi böyleydi.bir tek letgoda denk geldim.diğer uyhulamalarımda sorun çıkarmadı.
A11 için daha erken gibi bencede ama kısa süreli bakmak için ,elbette bakılabilir..

Anxcamera konusu var hocam, diğer A10 romlarada kurabilirsiniz. A11 için de yöntem var fakat sadece temel özellikleri çalışıyor, kamera, video, pro ve portre bu kadar.. Letgo kullanmıyorum hiç hocam bir bilgim yok. Aslında A11 stabil , tabi bu ihtiyaçlara göre değişiyor, hele ArrowOS her konuda mükemmel özelleştirmesi çok az sadece 1-2 ufak ayar var. Eğer kullanılan uygulamalar 11 de sıkıntı çıkarmıyor ise kesinlikle denenmeli.

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
MertBeet
Hocam stabil gcam var mı ? Yüklediklerimde arka kamera iyi ama ön kamera performansı götü oluyor genelde.

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
MertBeet
Hocam stabil gcam var mı ? Yüklediklerimde arka kamera iyi ama ön kamera performansı götü oluyor genelde.

Bunu deneyin iyi diyorlar, ben anx kullanıyorum. Bunu kullandıysanız haber verin bir tane daha var onu gönderirim, link olmadığı için upload etmem gerekiyor
Config olarakta Diğeri config gerektirmiyor

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Bunu deneyin iyi diyorlar, ben anx kullanıyorum. Bunu kullandıysanız haber verin bir tane daha var onu gönderirim, link olmadığı için upload etmem gerekiyor
Config olarakta Diğeri config gerektirmiyor
Hocam denedim gcami. ön kamera tam istenilen düzeyde değil ama arka kamera çekim gayet iyi.
Denediniz mi piksel romu acaba ?

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam denedim gcami. ön kamera tam istenilen düzeyde değil ama arka kamera çekim gayet iyi.
Denediniz mi piksel romu acaba ?

Bugün deneyemedim hocam internet paketim çok az kaldı. Bu gece yenileniyor paketim, yarın denerim anca. Bu arada plus romda koyu modun rengini değiştirebiliyor muyuz. Ben tam siyah sevmiyorum gri koyu mod kullanıyorum. Normal pixel de yok ama pixelplus da var mıydı acaba hatırlıyor musunuz? Eğer tam siyah ise geçmeyi düşünmüyorum. Bu arada bahsettiğiniz titreşim olayı yeni güncelleme ile çözülmemiştir çünkü bunun için ayar eklenmesi gerekiyor. Havocta denedim biraz önce yüz kilidini, ilk önce titreşim ile açıyordu, daha sonra özelleştirme bölümünden parmak izi titreşimini kapattığımda yüz tanıma titreşimide kapandı. PixelPlus da bu ayar yok ise, titreşim de kapanmayacaktır
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Gri tonlama yok diye biliyorum açık ve koyu seçenekleri vardı..
Ben de titreme olayını çözeceklerini düşünmüyorum açıkcası..Çözseler bu zamana kadar illaki çözerlerdi.sonucda bosa harcanan bir enerji var ,rom daha fazla şarj tutsun derken bu özelliğin açık kalması handikap olur..

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Ben hep açık renk kullanıyorum belki siyahda değişim renk tonu olabilir..

Üst Alt