Rom Pixel Experience 13 Official (Stable)(mi8se)

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
12l ve 13 arasında ne gibi farklılıklar var güncellemeyle değer mi sistemi?

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Valla ben miui and 10dan geçtim.Daha akıcı ve daha güzel bence ama android 12den çokta bir farkı yok.Android 11 ile 12 arasında daha çok fark var.

heb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
1
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bu Rom u kurduktan sonra telefonun şirazesi kaydı. Çok aşırı batarya tüketimi var. Uygulamalar zaman zaman "Kapat" veya "Sonlandır" hatası veriyor. Bluetooth eşleşmeleri sorunlu. Mesela akıllı saatimi bir türlü senkronize edemedim. Zaman zaman kasılmalar oluyor. Bu nasıl stabil rom anlayamadım. Miui rom a tekrar dönemiyorum. Ne denediysem olmadı. Sürekli Twrp uçuyor. Sürekli fastboot modunda kalıyor. Platform üzerindeki anlatımları denememe rağmen sürekli "Fastboot" illetine düşmesinden cihazı bir türlü kurtaramadım. Lütfen bu konu alıntı değil ise , "Miui roma dönüş" şeklinde bir rehber daha katılması gerekiyor. Yükleyecek olanlar Miui roma ebediyen elveda edebilir. Ona göre yükleyin. İyi forumlar !

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bu Rom u kurduktan sonra telefonun şirazesi kaydı. Çok aşırı batarya tüketimi var. Uygulamalar zaman zaman "Kapat" veya "Sonlandır" hatası veriyor. Bluetooth eşleşmeleri sorunlu. Mesela akıllı saatimi bir türlü senkronize edemedim. Zaman zaman kasılmalar oluyor. Bu nasıl stabil rom anlayamadım. Miui rom a tekrar dönemiyorum. Ne denediysem olmadı. Sürekli Twrp uçuyor. Sürekli fastboot modunda kalıyor. Platform üzerindeki anlatımları denememe rağmen sürekli "Fastboot" illetine düşmesinden cihazı bir türlü kurtaramadım. Lütfen bu konu alıntı değil ise , "Miui roma dönüş" şeklinde bir rehber daha katılması gerekiyor. Yükleyecek olanlar Miui roma ebediyen elveda edebilir. Ona göre yükleyin. İyi forumlar !
Bende hiç sorun yaşamadım.Gayet akıcı,batarya performansı miui kadar olmasa da yeterli gibi duruyor şimdilik.Siz rom konusunda yenisiz anlaşılan.Fastboottan shrp attıktan sonra komple format data cache yapıp öyle kurun miui rom.

fox-03-34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 8se
Konular
2
Muhtemelen farkı recovery ile kurumum yaptınız.Romu indirdiğiniz linkte dosyası mevcut, öncelikle dikkat etmeniz gereken kurulum adımlarına harfiyen uyun birkaç link bırakıyorum umarım işiniz yarar

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

12'den geçtim daha akıcı stok kamera uygulaması daha iyi çalışıyor. Görsel olarak aynı iki gündür kullanıyorum. Deneyimim şimdilik bunlar

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Teşekkürler.Aslında temiz kurulum yaptım Sizdeki sürüm plus versiyonumu? Ben normal versiyonu kurdum.
Hocam ben plus versiyonu kurdum.Tek sorunum res atmasıydı.O da 3-4 gündür normaldi sonradan res atmaya başladı yine lanet olası telefon.

fox-03-34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 8se
Konular
2
Hocam ben plus versiyonu kurdum.Tek sorunum res atmasıydı.O da 3-4 gündür normaldi sonradan res atmaya başladı yine lanet olası telefon.
Bu sorunu yaşayan arkadaşlar Lte yani 4.g yi devre dışı bırakması gerekiyor. sorun bizim modem dosyamızın uyumsuzluğu Tercih edilen ağ türünden sadece Lte olmayan seçeneği seçin sorun çözülecektir.

hsnksy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
mi8 se
Meslek
Öğretmen
Konular
13
yeni heyecanlar... ne zamandır yeni bir şey olmuyordu... henüz denemedim gerçi.. hala miui eu 12,5,1 sürümdeyim...

tubiornattubi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recai
Cihazım
Mi 8 Se
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Bu adımları takip ettiğim takdirde İMEİ gitme sorunu olur mu? Telefonr epairli imiş. Aldıktan sonra öğrendim ve güncelleme yapamadım yıllardır korkudan.

Üst Alt