Rom Pixel Experience 12 (mi 8 se)

firatbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FIRAT
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Mi flash ile sıfırlayıp twrp üzerinden yükledim ilk başta. Dağıtan kişi ayrı link veriyor sitesinde yok. O linkden twrp üzerinden güncelleme olarak tekrar yükledim. Yakında stabil sürümü gelecek diyor. En son gdriver arıyordu.
Mi flas ile sıfırlarken tüm telefon belleğini mi sıfırlıyorsunuz
Yoksa dahili depolamayı silmeden sistem, veri ve önbelleği mi siliyorsunuz?
Cevaplarınız için teşekkürler

mumei

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sezer
Cihazım
Poco x3 nfc
Meslek
İsg
Konular
19
Mi flas ile sıfırlarken tüm telefon belleğini mi sıfırlıyorsunuz
Yoksa dahili depolamayı silmeden sistem, veri ve önbelleği mi siliyorsunuz?
Cevaplarınız için teşekkürler
Clear all yapıyorum. Yoksa yükleme yapmıyor. Yapıyorda hatalı yapıyor. Telefon açılma ekranına geldiği gibi kapanıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yedek almayı hiç bir zaman ihmaal etmeyin. Gerisi kolay.

firatbirben

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FIRAT
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Clear all yapıyorum. Yoksa yükleme yapmıyor. Yapıyorda hatalı yapıyor. Telefon açılma ekranına geldiği gibi kapanıyor.

Yedek almayı hiç bir zaman ihmaal etmeyin. Gerisi kolay.
25 GB yedeğim var PC ye aktarıp geri almak çok zaman kaybettiriyor aynı zamanda günlük kullandığım telefon olduğu için biraz zor oluyor
Ne yaparsın telefon ile oynamayı seviyorum
İlk fırsatta öyle yaparım

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Stabil sürümü çıktı. Herhangi bir problem yok şuanlık.

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Romu kurduktan sonra iki tane dosyayı flaşlamadan asla reboot yapmayın. 1. Si android 12 cihazlarda magiskin valışması için bir dosya. Diğeri magiskin zip dosyası. Linkleri bulmaya çok üşendim. Android 12 magisk yazınca ikisi de çıkıyor xda forumlarında. Android 12 de magisk yüklenmediği için ilk önce 1. zip dosyasını flaşlıyoruz. Sonra magiskin kendisini flaşlıyoruz. Bir de modemi flaşlayın sonra reboot atabilirsiniz. Magisk kurulmazsa apk sını indirip aynı işlemi(twrp ile olan) tekrarlayın.
Bu işlemleri yapmazsanız twrp açılmaz. Rom hayatımda gördüğüm en akıcı rom. Miui kullanan birisi bu romu 3 gün kullansın (ben eziyet çekmişim miui'da) diyecek.

altuntepe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Konular
1
Romu kurduktan sonra iki tane dosyayı flaşlamadan asla reboot yapmayın. 1. Si android 12 cihazlarda magiskin valışması için bir dosya. Diğeri magiskin zip dosyası. Linkleri bulmaya çok üşendim. Android 12 magisk yazınca ikisi de çıkıyor xda forumlarında. Android 12 de magisk yüklenmediği için ilk önce 1. zip dosyasını flaşlıyoruz. Sonra magiskin kendisini flaşlıyoruz. Bir de modemi flaşlayın sonra reboot atabilirsiniz. Magisk kurulmazsa apk sını indirip aynı işlemi(twrp ile olan) tekrarlayın.
Bu işlemleri yapmazsanız twrp açılmaz. Rom hayatımda gördüğüm en akıcı rom. Miui kullanan birisi bu romu 3 gün kullansın (ben eziyet çekmişim miui'da) diyecek.
dostum rootlamayı anlatırmısın android 12 de nasıl yapılıyor hangi dosyalar gerekli?

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Bu rom dosyası rootsuz mu? Ben root kullanmak istemiyorum. Bazı uygulamalarım çalışmıyor root sebebiyle. Rootsuz ise romu denemek isterim.

Bir de 11 versiyonunda plus edition olanı da var. 11 ile 11 plus edition olanın farkı nedir acaba? Çok acemisiyim bu romun, kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
Bu rom dosyası rootsuz mu? Ben root kullanmak istemiyorum. Bazı uygulamalarım çalışmıyor root sebebiyle. Rootsuz ise romu denemek isterim.

Bir de 11 versiyonunda plus edition olanı da var. 11 ile 11 plus edition olanın farkı nedir acaba? Çok acemisiyim bu romun, kusura bakmayın.
hocam root için magisk kurmanız lazım. magisk siz bütün romlar rootsuzdur. 11 plus ile 11 arasında 3 5 tane farklı ayar seçeneği mevcut. plus seçebilirsin.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
O zaman son soru :) 11 plus mı, 12 mi?

emre 35154

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
mi 8 se
Konular
2
Hocalarım twrp dosyasını kurdum. Rom u bir türlü flashlamıyor. Bu problemle karşılaşan varmı. Yada romu kuranlar nasıl kurduğunu hangi rom üzerine kurduğunu da anlatabilir mi rica etsem

Üst Alt