Piston 3 Hakkında İzlenimlerim

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Bugün gittim PTT'ye aldım kulaklığı aynı anda yaklaşık 2 ay önce siparişinin verdiğiğim LED'de gelmiş. Çifte sevinç yaşadım. Kulaklık cidden iyi diyebilirim. Sesi hoşuma gitti. Takınca böyle ortamla bağlantın kesiliyor diyebilirim. :) Belki de daha önce böyle kaliteli kulaklık kullanmadığımdan olabilir. Tavsiyem, öneririm. :) Selamlar..

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
24
İlk önce hayırlı olsun bir daha...
Hocam sorması ayip bir çok siteden alış veriş yaptim ama geekbuying-de bir sorun yaşıyorum. Alacağim ürünü seçtikten sonra nereden gönderi postasını nasıl seçeceğimi bulamadım.

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mv_9522' Alıntı:
Hocam sorması ayip bir çok siteden alış veriş yaptim ama geekbuying-de bir sorun yaşıyorum. Alacağim ürünü seçtikten sonra nereden gönderi postasını nasıl seçeceğimi bulamadım.

Hocam Geekbuying iki kargo ile gönderim yapıyor. Biri ChinaPost biri de HongKong Post. Normalde rastgele yollanıyor biri ile. Ben Live Chat'ten rica ettim HongKong ile gönderilmesi için. Depo arkadaşıma not bırakayım dedi. Baktım HongKong Post ile yollamışlar. :) Ve sonuç 2 günde Türkiye'de. :)

mv_9522

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mürvet
Cihazım
Mi 9, Mi 2
Meslek
Mat. hocası
Konular
24
ByKatre' Alıntı:
mv_9522' Alıntı:

Hocam Geekbuying iki kargo ile gönderim yapıyor. Biri ChinaPost biri de HongKong Post. Normalde rastgele yollanıyor biri ile. Ben Live Chat'ten rica ettim HongKong ile gönderilmesi için. Depo arkadaşıma not bırakayım dedi. Baktım HongKong Post ile yollamışlar. :) Ve sonuç 2 günde Türkiye'de. :)
öyle söylenize hocam. anladım teşekkür ederim. Bende sandımki, kendimiz seçim yapa biliriz. Bazı sitelerde mesela ibuygou-da, banggood-da seçim yapma imkanımız varda o bakimdan öyle düşündüm.

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
mv_9522' Alıntı:
ByKatre' Alıntı:
mv_9522' Alıntı:

öyle söylenize hocam. anladım teşekkür ederim. Bende sandımki, kendimiz seçim yapa biliriz. Bazı sitelerde mesela ibuygou-da, banggood-da seçim yapma imkanımız varda o bakimdan öyle düşündüm.

Ne demek hocam. Her zaman İbuygou'da ve Banggood'da ücretsiz kargo ChinaPost, valla ne olursa olsun artık güvenmiyorum ChinaPost'a. İbuygouda diğer kargolar 8$ gerek yok bence. Banggood'da da böyle bir alternatif yok. O yüzden Geekbuying gözümde fazlasıyla artıya sahip. :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bugün Chinapost beni dumura uğrattı. 16 Nisan'da Banggood'un 1 cent ücret ile gönderdiği takipsiz paket bugün geldi. 19 günde gelmiş oldu. Tekrar eski günlerine mi dönüyorlar acaba?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
chatin_62' Alıntı:
Bugün Chinapost beni dumura uğrattı. 16 Nisan'da Banggood'un 1 cent ücret ile gönderdiği takipsiz paket bugün geldi. 19 günde gelmiş oldu. Tekrar eski günlerine mi dönüyorlar acaba?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Herhalde biriktirdiler biriktirdiler hepsi beraber geldi. Ablamın kargo, benim LED, sizin kargo hep beraber gelmiş. :)

Üst Alt