Soru Pil Sağlığı

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.5
Telefon Modeli
Poco X3
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhaba hocalarım ;
2 gündür dikkatimi çekti sorum güç tüketiminde kullanım miktarı ile pil.optimizasyonu yaptigimda asagidaki kalan miktarı topluyorum sonuc hep az cikiyor yani pil 5160 mah ken 4950 veya 4800 gibi cikiyor cihazim poco x3 ve 20gunluk sizdede boylemi ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Hocam poco dada gorduk güvenlik uygulaması doğru bilgileri vermiyor dikkat ederseniz ekran surenizde yanlıştır ekran görüntüsü alarak inceleyin süre düşüyor ondada.Bir güvenlik uygulaması guncellemesi gelmesi lazım bir an önce

Oyla:

Wolftr34

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BÖRÜ
Cihazım
XİAOMİ
Meslek
Egitmen
Konular
25
Hocam poco dada gorduk güvenlik uygulaması doğru bilgileri vermiyor dikkat ederseniz ekran surenizde yanlıştır ekran görüntüsü alarak inceleyin süre düşüyor ondada.Bir güvenlik uygulaması guncellemesi gelmesi lazım bir an önce

gittim 9 pro yu sattim poco x3 aldim kahretmesin bu cihaz kafayi yedirtti bana bir suru kronik soruni varmis en buyugude bu sorun

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
gittim 9 pro yu sattim poco x3 aldim kahretmesin bu cihaz kafayi yedirtti bana bir suru kronik soruni varmis en buyugude bu sorun
Kullanmadığım için bilmiyorum ama dışardan güzel görünüyor yazı üstünde.Ama Xiaomi bu güvenlik olayına bir el atması lazim

Oyla:
Üst Alt