Soru Pil problemi

• Konbuyu başlatan murbek
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 936

murbek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Mi box
Konular
6
Arkadaşlar ; mi9 t telefonumu yeni aldım, mi 10 yüklü idi gece yüzde yüz şarj edip yattım, sabah kalkınca şarjım yüzde 99'du, bir gün sonra güncelleme geldi mi 11i yükledim, gece yine yüzde yüzde bıraktım, sabah kalktığımda yüzde 36 idi, telefon ayarlarından "pil istatistiklerine" baktığımda Android sistem yüzde 76 sını bekleme modunda götürmüş olduğunu gördüm, bu sorun sadece bende mi var, yoksa mi11 ile mi ilgili, ne yapmam gerekli, yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Arkadaşlar ; mi9 t telefonumu yeni aldım, mi 10 yüklü idi gece yüzde yüz şarj edip yattım, sabah kalkınca şarjım yüzde 99'du, bir gün sonra güncelleme geldi mi 11i yükledim, gece yine yüzde yüzde bıraktım, sabah kalktığımda yüzde 36 idi, telefon ayarlarından "pil istatistiklerine" baktığımda Android sistem yüzde 76 sını bekleme modunda götürmüş olduğunu gördüm, bu sorun sadece bende mi var, yoksa mi11 ile mi ilgili, ne yapmam gerekli, yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
Bu sorun sadece sizde var galiba bende aynı şekilde yüzde yüz şarj ile bıraktım sabah kalktığımda android sistem yüzde 3 kullanmış. MIUI v11

Oyla:

mstfmirac

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9 T
Konular
16
Bl kilidi ne durumda hocam

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mstfmirac

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 9 T
Konular
16
Bl kilidi nedir üstad bilmiyorum ve nereden bakabilirim, teşekkürler.
Forumdan Fastboot rom yükleme rehberinden cihazınıza MIUI11 yükleyin hocam. Yazılımsal bir probleme benziyor sizin ki.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

murbek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Mi box
Konular
6
Bu sorun sadece sizde var galiba bende aynı şekilde yüzde yüz şarj ile bıraktım sabah kalktığımda android sistem yüzde 3 kullanmış. MIUI v11
Telefona farklı olarak sadece volte servisini açtırdım, ondan olabilir mi acaba.

Oyla:

murbek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orta
Cihazım
Mi box
Konular
6
Dünden beri kurduğum uygulama vs. herşeyi siliyorum, bakalım düzelecek mi, çok can sıkıcı bir durum, en son Google kamerayı kurmuştum, onu da sileceğim olmazsa. Benim için şarj süresi çok önemli.

Oyla:
Üst Alt