Yardım Pil İstatistiği

zeyd1453

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
zeyd
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
Pil konusuyla alakalı tekrar öneri ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. Telefon henüz 3-4 aylık ancak. Forumda reynel kernel'e baktım ama o tarz işlerden çok anlamadığım için bıraktım.

Telefonu en son dün akşam saatlerinde şarj ettim. Pilin istatistik bilgilerini de attım. Sizce bataryanın genel durumu nasıl? Yani rahat iki gün tam dolmasa da, bir buçuk gün gidiyor. 20%'de telefonu şarj ediyorum.

Telefonda hiçbir şekilde oyun oynamıyorum. Sadece Youtube, Whatsapp ve tarayıcı üzerinden bir kaç sosyal medya. Chrome'un çok rom yediğini öğrenince onun güncellemelerini kaldırdım, kendi tarayıcısını kullanmaya karar verdim. Wifi 24 saat açık.

Sabah kalktığımda 99 idi, biraz gezindim ettim derken 85'e düşmesi beni rahatsız etti. Sanki hızla düşüyor gibi geldi ama sizlerin de fikirlerini duymak isterim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi: Bugün 15:49

Telefona rom yükleyecek olsam, şu an hala garanti kapsamında olduğu için bir yanlışta sıkıntıya girer sanırım. Telefonun kendisinin sunduğu romlar var mı acaba? Dediğim gibi pek bilgim yok bu konular hakkında. Uğraşırsam yine bir şekilde yapılır ama onun da garantisini kendi adıma veremem muhtemelen :)

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-07-14 at 14.23.21.jpeg
    WhatsApp Image 2020-07-14 at 14.23.21.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 28
Üst Alt