Soru Pil göstergesi kendiliğinden değişiyor.

Mrtayfreat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
65
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba dostlar, cihazındaki pil göstergesi yukardakı göstergeden kendiliğinden aşağıdakine dönüyor. Telefonu yeniden baslatiyorum düzeliyo bi süre sonra yine alttakine dönüyo.? Çözemedim bu sorunu ayarlardan değiştirsemde fayda etmiyor.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127

Merhaba dostlar, cihazındaki pil göstergesi yukardakı göstergeden kendiliğinden aşağıdakine dönüyor. Telefonu yeniden baslatiyorum düzeliyo bi süre sonra yine alttakine dönüyo.? Çözemedim bu sorunu ayarlardan değiştirsemde fayda etmiyor.
Hocam üsteki pil simgesinin eski görünümü alttaki ise son yapılan yeni görünüm. Sanırım romdan kaynaklı veya tema kullanmıyorsanız bundan dolayı olabilir. Bir sonraki güncelleme ile düzelecektir.

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Hocam üsteki pil simgesinin eski görünümü alttaki ise son yapılan yeni görünüm. Sanırım romdan kaynaklı veya tema kullanmıyorsanız bundan dolayı olabilir. Bir sonraki güncelleme ile düzelecektir.
2 aydır belirli bir romu kullanıyorum. Her hafta güncelleme yapıyorum. Aydınlık modda normal, karanlık modda o yeni pil göstergesine dönüşüyor. Bu da mı sorun?

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
2 aydır belirli bir romu kullanıyorum. Her hafta güncelleme yapıyorum. Aydınlık modda normal, karanlık modda o yeni pil göstergesine dönüşüyor. Bu da mı sorun?
Kullandığınız romu bilmiyorum ama yazdığınıza dayanarak söylüyorum, sorun değil hocam hata ;)

Oyla:
Üst Alt