Yardım Pil durumu ve sıcaklık

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam kusura bakmayın ama bu söylediğiniz çok gerçekçi gelmedi bana. İnternet kapalı kullansanız dediğiniz olur ama normal kullanım + ara ara pubg ile imkansız gibi.

Ekran görüntüsü atarsanız sevinirim.
telefonu günlük kullanım olarak söyledim pubgde ara ara katığım gunde 20dk falan en fazla sosyal medyayla çok işim olmaz zaten instagramda günlük yarım saati geçmiyor sadece google discoverye bakıyorum bazen günlük kullanımdan kastığım buydu biraz yanlış anlaşılmış kusura bakmayın

diyaresen21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar
Cihazım
Redmi note 11 P
Meslek
Serbest Meslek
Konular
4
benimde 2 gün etti redmi note 10 pro aldım şarji çabuk bitiyor kendiliğinden %20 yakın şarj yedi %100 ken kendi kendine %88 geldi yavaş yavaş bu neden bide 33w şarj kullanmama rağmen 4 5 saat anca doldu ? neden bilen var mı

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Hocam 4 küsür saati aktif olarak video izlemeyle geçirdiysen şarjın az bile gitmiş :)
Şimdi yeni cihazı aldığınız bi takım sözler vardır, pili komple telefon kapanana kadar boşaltın sonrada yüzde yüz olana kadar doldurun ve bundan sonra batarya ömrümü korumak için %20 - 90 arası dolum yapın.
Arka planda kapalı görünsede internete bağlı uygulamalarınız devamlı pilinizi yiyecektir.
Bunların üzerine basılı tutup kısıtlama yapabilirsiniz. (bildirimler gelmeyecektir)
Telefonunuz hayırlı olsun

diyaresen21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar
Cihazım
Redmi note 11 P
Meslek
Serbest Meslek
Konular
4
Hocam 4 küsür saati aktif olarak video izlemeyle geçirdiysen şarjın az bile gitmiş :)
Şimdi yeni cihazı aldığınız bi takım sözler vardır, pili komple telefon kapanana kadar boşaltın sonrada yüzde yüz olana kadar doldurun ve bundan sonra batarya ömrümü korumak için %20 - 90 arası dolum yapın.
Arka planda kapalı görünsede internete bağlı uygulamalarınız devamlı pilinizi yiyecektir.
Bunların üzerine basılı tutup kısıtlama yapabilirsiniz. (bildirimler gelmeyecektir)
Allah razı olsun kardeşim ama telefon 2. El bide benim bundan önceki telefonum resmi note 10 bu kadar şarj yemezdi ve bu sorınlar yoktu acaba rol mu değiştirsem bide ben video izlemedim

birGaripYolcu

Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
İstersen rom değiştir bootloader kilidin açıksa. Şarj konusında endonezya rom öneririm

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
benimde 2 gün etti redmi note 10 pro aldım şarji çabuk bitiyor kendiliğinden %20 yakın şarj yedi %100 ken kendi kendine %88 geldi yavaş yavaş bu neden bide 33w şarj kullanmama rağmen 4 5 saat anca doldu ? neden bilen var mı
Hocam hızlı şarj olmuyor adaptör ve kablonuj orjinal olduğundan emin misiniz

diyaresen21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar
Cihazım
Redmi note 11 P
Meslek
Serbest Meslek
Konular
4

Yolcu34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Note 8 pro
Konular
33
Mi müzik ve mi videoyu pili kısıtladığım halde bildirim geliyor neden olabilir hocam ?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Evet eminim seri şarj oluyor yazıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Onu kullanmışım çok güzel ama aklımda ey rom var o nasın
hocam ben eu rom kullanıyorum stock roma göre daha az ekran süresi alıyorum. pil önemliyse endonezya geçin

birGaripYolcu

Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Mi müzik ve mi videoyu pili kısıtladığım halde bildirim geliyor neden olabilir hocam ?
Uygulamanın üzerine basılı tutun arka planda tüm etkinlikleri kısıtla yapın, en alttaki seçenek olmalı.
isterseniz Güvenlik/veri tasarrufu bölümünde sim ve wifi kısıtlamalarıda yapabilirsiniz
Bu arada Güvenlik/uygulamalar/pil ve performans tüm verileri sil yaptığınızda, kısıtladıklarınız eski haline yani optimize olarak değişir

Üst Alt