Soru pil çok çabuk bitiyor

Betulorhnm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Betül
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
17
telefonu babama verdim vermeden önce sıkıntı yoktu. Pil yine iyi kötü gidiyordu 2 gün. Formatladık telefonu, şarja takmış fullemiş gece bırakmış telefonu ve şarjı 40lara kadar düşmüş durduk yere. şok oldum. acil çözüm arıyorum. Facebook sildim, pil tasarrufu moduna aldım. Titreşimler falan zaten kapalı. Nasıl eski haline döner bu pil durumu?

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmetali5

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 5 plus
Konular
21
telefonu babama verdim vermeden önce sıkıntı yoktu. Pil yine iyi kötü gidiyordu 2 gün. Formatladık telefonu, şarja takmış fullemiş gece bırakmış telefonu ve şarjı 40lara kadar düşmüş durduk yere. şok oldum. acil çözüm arıyorum. Facebook sildim, pil tasarrufu moduna aldım. Titreşimler falan zaten kapalı. Nasıl eski haline döner bu pil durumu?

Bıktım iyice bu telden daha 1 yıl olmadı dokunmatik 3 tıklıyom 2 sini almıyor batarya sizin gibi yarım güne düşmüş vaziyette elinizden çıkarmaya bakın en kısa zamanda satıp kurtulucam bu illetten iphone gider veririm parasını sorunsuz kullanırım en azından

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Betulorhnm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Betül
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
17
cidden ya çok sıkıntı telefon olmaya başladı. hayır yani nasıl birden bire olmaya başlar ki?

Oyla:

Betulorhnm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Betül
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
17
Oyla:

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
Bıktım iyice bu telden daha 1 yıl olmadı dokunmatik 3 tıklıyom 2 sini almıyor batarya sizin gibi yarım güne düşmüş vaziyette elinizden çıkarmaya bakın en kısa zamanda satıp kurtulucam bu illetten iphone gider veririm parasını sorunsuz kullanırım en azından

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam cidden bu cihazdan bende bıktım şarj yetmiyor hiç
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cidden ya çok sıkıntı telefon olmaya başladı. hayır yani nasıl birden bire olmaya başlar ki?

Hocam bende uzun zamandır aynı şey var ve Xiaomi den soğudum

Oyla:

Betulorhnm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Betül
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
17
Hocam cidden bu cihazdan bende bıktım şarj yetmiyor hiç

Hocam bende uzun zamandır aynı şey var ve Xiaomi den soğudum
Bende ilk kez şarj sıkıntısı oldu telefon 3. yılını doldurcak neredeyse. Diğer dokunmatik problemleri 5-6 ayda bir nüksediyordu. Böyle giderse kullanılmaz telefon.

Oyla:

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
Hocam günde 2 kez şarja takiyorum gece %10-15 civarı şarj gidiyor... Arkadaşta da aynı sorun var...
Bu telden kurtulmak istiyorum ama tel de alamıyorum
Cihazı seviyorum tipini vs. Ama işte çöp oldu

Bende ilk kez şarj sıkıntısı oldu telefon 3. yılını doldurcak neredeyse. Diğer dokunmatik problemleri 5-6 ayda bir nüksediyordu. Böyle giderse kullanılmaz telefon.

Hocam ben 1 yıldır kullanıyorum dokunmatik panel hakkında konu açtım ordan okuyabilirsiniz benim hatalarımı telefon çöp şimdi

Oyla:

Hastakurt159

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
6
hocam ben daha önce root atmadım, okuduğum zaman çözerim olayı ama sıkıntı olur mu?

Hocam garantiniz yoksa eğer robot atmakta sorun yok ancak sizde demişsiniz 3 yıl olmuş telefonun bataryası ömrünü tamamlamış olabilir yeni batarya alsanız bile kalibrasyon işlemi yapmanız gerekecek kalibrasyon işlemi ilk günkü haline getirmese bile bayağı etki eder

Oyla:

cello

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celal
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Telefonlarınızdan ne yapmasını bekliyorsunuz anlayamıyorum , güncel ekonomik durum ve telefon piyasası içerisinde neredeyse en ucuz cihazı alıp neden her şeyin istediğiniz gibi olmasını bekliyorsunuz gerçekten hiç anlayamıyorum , arkadaşlar telefon bu her şeyin bir ömrü olduğu gibi bunun bataryasının da bir ömrü var , sıkıntı dediğiniz aniden şarjın bitmesi ekran teklemesi vs. her zaman aniden olur öyle yavaş yavaş olacak hali yok diye düşünüyorum. Hepinizin malumudur ki teknoloji biraz şans biraz da "sen ona nasıl davranırsan sana öyle döner" işidir , sen cihazı ne kadar yorarsan ömrü o kadar çabuk biter. Uzun uzun yazabilirim daha ama gerçekten bir anlamı yok. Benden az gitsin ama dünyalar bana gelsin düşüncesinden vazgeçmenizi diliyorum.

Oyla:
Üst Alt