Yardım Pil Çabuk Bitiyor (RN7)

harun1234

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
harun öztrük
Cihazım
Red mi note 7
Konular
15
Telefon yurtdışı imei atıldıktan sonra telefona root da atıldı ve ekran süresi en fazla 3 4 saat i buluyor gece yatarken 15 di şarj sabah kalktıgımda kapanmıştı. az önce şarj 100 de cektim hiçbirşey yapmadım 86 kalmış 21 dk ekran süresi sarj 86 kalmış napmalıyım telefondan cok memnundum şarj berbat

harun1234

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
harun öztrük
Cihazım
Red mi note 7
Konular
15
Sizin durumunuzda en sağlıklısı IMEI yazan yer veya kişi ile iletişime geçmeniz. Muhtemelen işlemi yaparken bir yerlerde hata yaptı. Kendiniz halletmek istiyorsanız Mi Flash ile flash all seçeneğini işaretleyerek temiz bir kurulum kurabilirsiniz.
götürdüm yapabileceğimiz bir şey yok dedi işinde iyi de bir yer yani

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Oyla:

nihaterim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
nihat
Cihazım
RN3-6pro-5Splus
Konular
3
Telefonu fabrika ayarlarına çevirin sorun çözülmedi ise telefona yeni rom attırın gene çözülmediyse pil ölmüştür pili değiştirin.

Oyla:

pervasiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi
Konular
16
Telefon yurtdışı imei atıldıktan sonra telefona root da atıldı ve ekran süresi en fazla 3 4 saat i buluyor gece yatarken 15 di şarj sabah kalktıgımda kapanmıştı. az önce şarj 100 de cektim hiçbirşey yapmadım 86 kalmış 21 dk ekran süresi sarj 86 kalmış napmalıyım telefondan cok memnundum şarj berbat
Evet çözümü söylüyorum. Ben de redmi note 7 aldım ve telefonun şarjı dayanamıyordu. Beklediği yerde patır patır düşüyordu. Mi flash ile temiz rom kurdum fakat fayda etmedi. En sonunda sorunun IMEI repair sırasında nv dosyası zarar görmüş ve bunun sebep olduğunu anladık. Telefonu aldığım yer uzaktan bağlantı ile halletti. Şu an batarya sürem çok iyi

Oyla:
Üst Alt