Recovery [Pie] Xiaomi Mi 8 Lite - Twrp 3.3.1-1002 Tek Tuş Yükleme Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Theodores

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göktuğ
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Lit
Konular
3
Denedim hocam ama twrp değil orjinal recovery geliyor hocam kafayı yemek üzereyim hocam

Theodores

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göktuğ
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Lit
Konular
3
Hocam xiaomi driverlerını indirin kısmından indirdim onları bi 32 bitini kurdum bi 64 ünü 2 sindede yüklememeye devam etti
Ondan sonra telefonumu bağlıyorum usb hata ayıklama açık bootloader kilidim açık yükleme aracını açıyorum telefonum açık diyorum enter yapıyorum bu aşamları geçiyorum güzelce twrp yazılıyor kısmından ileri gidemiyorum

İbrahim kavak

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Poco X3 (Karna)
Konular
34
Hocam xiaomi driverlerını indirin kısmından indirdim onları bi 32 bitini kurdum bi 64 ünü 2 sindede yüklememeye devam etti
Ondan sonra telefonumu bağlıyorum usb hata ayıklama açık bootloader kilidim açık yükleme aracını açıyorum telefonum açık diyorum enter yapıyorum bu aşamları geçiyorum güzelce twrp yazılıyor kısmından ileri gidemiyorum
Hocam pcdeki işletim sistemi kaç bit?

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Boe panellerde dokunmatik çalışmayabilir. Device info hw adlı uygulamayı indirip root izni sağlayarak panelinizin üreticisini öğrenebilirsiniz. Zaten tianma ve boe var. Ayrıca tianma paneller daha sarımtrak, az enerji tüketen ve çentik altında gölge olan paneller.

selim752

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
mi 11 ultra
Konular
1
Boe panellerde dokunmatik çalışmayabilir. Device info hw adlı uygulamayı indirip root izni sağlayarak panelinizin üreticisini öğrenebilirsiniz. Zaten tianma ve boe var. Ayrıca tianma paneller daha sarımtrak, az enerji tüketen ve çentik altında gölge olan paneller.
Yalnız device info bizde ekran paneli bilgisini vermedi daha doğrusu hiçbir uygulama vermedi. Orangefoxa girip öğrendim ben ve boe çıktı. Dokunmatikte sorun yaşıyorum 10 twrpnin 8 sinde hemen hemen

Cpt. Price

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8Lite 128/RN7
Konular
0
Yalnız device info bizde ekran paneli bilgisini vermedi daha doğrusu hiçbir uygulama vermedi. Orangefoxa girip öğrendim ben ve boe çıktı. Dokunmatikte sorun yaşıyorum 10 twrpnin 8 sinde hemen hemen
Device info HW uygulamasına kendi ayarlarından root izni vermelisiniz. Öyle gösteriyor. Şekildeki gibi:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-23-23-19-02-959_ru.andr7e.deviceinfohw.jpg
    Screenshot_2019-12-23-23-19-02-959_ru.andr7e.deviceinfohw.jpg
    387,3 KB · Görüntüleme: 12
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt