Rom [Pie] Arrow OS Resmi - Redmi 5 Plus

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Hocam bildirim ledi yanıyor mu acaba mesela pixcel romlarda kamera çok karanlıkti bunda nasıl ldir

RimPalace

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SHG
Cihazım
RedMi 5 Plus
Konular
63
Internal Storage ve SD Kart hariç hepsini seçin wipe yapın ardından telefona rom dosyasını atın ve install kısmından flashlayın.
Rom geçişlerinde şu ana kadar hiç TWRP silinmesi gibi bir durumla karşılaşmadım, sebebi muhtemelen her zaman Magisk kurmamdır.
Romda dahili root yok sizin kurmanız gerekli.
hocam cihazınız rootlu ve netflix çalışıyor mu peki ?

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63

halil45tr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
1
ben 5plus telefonumda istagramın hikayeler kısmında videoların sesi geliyor ama görüntü yok, çözümü konusnda yardımcı olurmusunuz. birde telefonum 4,5 G çekmiyor bu global versiyon oLmadığını mı gösteriyor, bu konuda yapılabilecek bişey var mı?

RimPalace

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SHG
Cihazım
RedMi 5 Plus
Konular
63
Internal Storage ve SD Kart hariç hepsini seçin wipe yapın ardından telefona rom dosyasını atın ve install kısmından flashlayın.
Rom geçişlerinde şu ana kadar hiç TWRP silinmesi gibi bir durumla karşılaşmadım, sebebi muhtemelen her zaman Magisk kurmamdır.
Romda dahili root yok sizin kurmanız gerekli.
hocam merhaba internal storageyi seçmeyince tüm veriler duruyor sadece rom siliniyor böylemi olması lazım yoksa yanlışlıkmı var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam merhaba internal storageyi seçmeyince tüm veriler duruyor sadece rom siliniyor böylemi olması lazım yoksa yanlışlıkmı var
tamamdır sd card hariç her şeyi seçtim tüm hafızayı sildi twrp silinmedi istediğimde buydu arrow os kuruyorum şimdi

tamamdır sd card hariç her şeyi seçtim tüm hafızayı sildi twrp silinmedi istediğimde buydu arrow os kuruyorum şimdi
arrow os kurdum sıkıntılı sürekli aç kapa yapıyor telefon kendini

Son düzenleme:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63

arrow os kurdum sıkıntılı sürekli aç kapa yapıyor telefon kendini

Bu dosyayı indirin önce wipe işlemlerini yapın sonra bu dosyayı flashlayın ardından wipe işlemi yapmadan rom'u kurun, yine çözülmezse romun üstüne tekrardan bunu flashlayın.

halil45tr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
1
telefonum 4,5 G çekmiyor bu global versiyon oLmadığını mı gösteriyor, bu konuda yapılabilecek bişey var mı? GLOBAL VERSİYON OLUP OLMADIĞINI NERDEN ANLARIM

RimPalace

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SHG
Cihazım
RedMi 5 Plus
Konular
63
telefonum 4,5 G çekmiyor bu global versiyon oLmadığını mı gösteriyor, bu konuda yapılabilecek bişey var mı? GLOBAL VERSİYON OLUP OLMADIĞINI NERDEN ANLARIM
operatörden diye biliyorum türktelekom benim cihazı 4.5 destekli görmüyordu

buz_mavisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi4
Konular
0
Arkadaşlar son çıkan 25 Aralık tarihli romu kurdum. Telefonun parmak izi sensorune dokununda,ekran hangi menüde ise o menudeki ilk seçeneğe tıklama yapıyor. Mesela anasayfada saati seçiyor yada tıklama yapıyor. Menudeyken parmak izine dokununca ilk baştaki adawayi işaretleme yapıyor. Ayarlara girince ilk baştaki arama seçeneğini aktif ediyor. Bu sorunu yasayan var mı? Yada çözümü ?

Üst Alt