Soru performansı ve batarya süresi en ideal rom ve kerneller hangileri?

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
performansı ve batarya süresi en ideal rom ve kerneller hangileri? önerileriniz nedir? bu post altında sadece bu cihaza özel en beğendiğiniz rom ve kernelleri ayrıca ekran sürelerini de paylaşırsanız, herkes çoğu rom ve kernel hakkında biraz bilgilenmiş olur. (tabi - ve + 'larını yazmayı unutmayın)

Son düzenleme:

Sesizderinden

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
K20 pro
Konular
0
performansı ve batarya süresi en ideal rom ve kerneller hangileri? önerileriniz nedir? bu post altında sadece bu cihaza özel en beğendiğiniz rom ve kernelleri paylaşırsanız, herkes çoğu rom ve kernel hakkında biraz bilgilenmiş olur. (tabi - ve + 'larını yazmayı unutmayın)

Modlu eu rom
Çok memnunum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

hakyavuz96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi9t pro
Konular
27
Hocam eğer sende benim gibi bolca video ve dizi film izleyen internette gezinen oyunla çok içli dışlı olmayan arada oynayan biriysen ve sorunsuz rom istersen benim deneyimlediğim havoc os 3.4 ve immersity mi9 fod destekli kernel var ben memnun kalmıştım tekrar geçmeyi düşünüyorum açıkçası dene derim forumda konusu var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buda ekran görüntüsü. Tek eksiği var oda galeri uygulaması miui deki olmadığı için kamerada çektikten sonra mecburen fotoğraflar uygulamasına girmen gerekiyor

Bahsettiğim gibi kullanan biri ise bu değeri alırsın hocam, şu var oyun da oynarsan oynayacağı belki 1 saattir diye düşünüyorum çünkü izlediğim herşey full hd ve parlaklık sona yakın hep bende

Ekli dosyalar

• IMG_20200423_162641.jpg
    IMG_20200423_162641.jpg
    209,8 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_2020-04-23-16-25-55-969_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2020-04-23-16-25-55-969_com.whatsapp.jpg
    303 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_2020-04-23-16-30-38-414_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2020-04-23-16-30-38-414_com.whatsapp.jpg
    299,5 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
Oyla:

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
Hocam eğer sende benim gibi bolca video ve dizi film izleyen internette gezinen oyunla çok içli dışlı olmayan arada oynayan biriysen ve sorunsuz rom istersen benim deneyimlediğim havoc os 3.4 ve immersity mi9 fod destekli kernel var ben memnun kalmıştım tekrar geçmeyi düşünüyorum açıkçası dene derim forumda konusu var

Buda ekran görüntüsü. Tek eksiği var oda galeri uygulaması miui deki olmadığı için kamerada çektikten sonra mecburen fotoğraflar uygulamasına girmen gerekiyor

Bahsettiğim gibi kullanan biri ise bu değeri alırsın hocam, şu var oyun da oynarsan oynayacağı belki 1 saattir diye düşünüyorum çünkü izlediğim herşey full hd ve parlaklık sona yakın hep bende
Valla hocam güzel değerler wifi bulunca deneyeceğim bakalım zaten çok oyun oynamam dediğiniz gibi 1 saat en fazla oynarsamda

Oyla:

hakyavuz96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
xiaomi mi9t pro
Konular
27
Valla hocam güzel değerler wifi bulunca deneyeceğim bakalım zaten çok oyun oynamam dediğiniz gibi 1 saat en fazla oynarsamda
Hocam benim şahsi tavsiyem yazılımın 10 nisanda çıkmış halini kurun kuracaksanız. Dün 21 nisanda çıkmış sürümü yükledim önceki gibi gelmiyor performans

Oyla:

Sesizderinden

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
K20 pro
Konular
0

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-04-24-23-44-25-974_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-04-24-23-44-25-974_com.miui.securitycenter.jpg
    256,8 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_2020-04-24-23-44-30-694_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-04-24-23-44-30-694_com.miui.securitycenter.jpg
    107,8 KB · Görüntüleme: 57
Oyla:

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
Hocam benim şahsi tavsiyem yazılımın 10 nisanda çıkmış halini kurun kuracaksanız. Dün 21 nisanda çıkmış sürümü yükledim önceki gibi gelmiyor performans
Anladım verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

Karanlık mod kullanmadan bu süreyi alıyorum
Süre çok az bence, tavsiyem aosp rom deneyin olmaz derseniz global EEA 11.0.5 deneyin derim

Oyla:

Sesizderinden

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tolga
Cihazım
K20 pro
Konular
0
Anladım verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim

Süre çok az bence, tavsiyem aosp rom deneyin olmaz derseniz global EEA 11.0.5 deneyin derim
Ekran süresi önemli tâbi ama birinci önceliğim de değil ve süre işi görecelidir diye düşünüyorum
Aynı romu kullanan farklı kullanıcıların farklı ekran sürelerini aldığını biliyorsundur diye tahmin ediyorum
Kullanmadığım rom kalmadı diyebilirim
Hepsinin kullanıcıya bağlı değişiklikler gösterdiğini ve hiçbirinin de tam olarak isteneni vermediği aşikar
O yüzden kimseye rom tavsiyesi yapamam

Ayrıca telefonumda 400 tane uygulama yüklü

Oyla:

emrrr27

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre27
Cihazım
xiaomi mi 12T
Konular
20
Ekran süresi önemli tâbi ama birinci önceliğim de değil ve süre işi görecelidir diye düşünüyorum
Aynı romu kullanan farklı kullanıcıların farklı ekran sürelerini aldığını biliyorsundur diye tahmin ediyorum
Kullanmadığım rom kalmadı diyebilirim
Hepsinin kullanıcıya bağlı değişiklikler gösterdiğini ve hiçbirinin de tam olarak isteneni vermediği aşikar
O yüzden kimseye rom tavsiyesi yapamam

Ayrıca telefonumda 400 tane uygulama yüklü
Tabi sizde haklısınız ben yenisiniz sandım, bende ilk aldığımda bu süreleri alıyordum, buna dayanarak size de öneride bulundum. Elbette kişinin kullanimina bağlı olarak süreler değişebiliyor

Oyla:
Üst Alt