Pembe ekran sorunu

FuKaGa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
3
Olsn hocam sansinizi deneyin yine

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam aradım hepsiburaayı kutusu açılmış telefopnların iadesi olmuyormuş v ambalajlarına zarar verilmiş. Yetkili servise göndericekmişi onlar iade raporu vereceklermiş bende onu hepsiburada ya yollayacağım. O şekilde iade yapılıyormuş. Yetkili servis bana 40 50dk uzaklıkda aslında gitsem hemen verirlermi raporu acaba 1 haftalık telefonu tamire vermek istem,iyorum hepsi buradayada söledim zaten tamir istemiyorum die.

FuKaGa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
3
Olsn hocam sansinizi deneyin yine

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam aradım hepsiburaayı kutusu açılmış telefopnların iadesi olmuyormuş v ambalajlarına zarar verilmiş. Yetkili servise göndericekmişi onlar iade raporu vereceklermiş bende onu hepsiburada ya yollayacağım. O şekilde iade yapılıyormuş. Yetkili servis bana 40 50dk uzaklıkda aslında gitsem hemen verirlermi raporu acaba 1 haftalık telefonu tamire vermek istemiyorum hepsi buradaya da söledim zaten tamir istemiyorum die.

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
hocam aradım hepsiburaayı kutusu açılmış telefopnların iadesi olmuyormuş v ambalajlarına zarar verilmiş. Yetkili servise göndericekmişi onlar iade raporu vereceklermiş bende onu hepsiburada ya yollayacağım. O şekilde iade yapılıyormuş. Yetkili servis bana 40 50dk uzaklıkda aslında gitsem hemen verirlermi raporu acaba 1 haftalık telefonu tamire vermek istemiyorum hepsi buradaya da söledim zaten tamir istemiyorum die.

hocam kutu açılmış derken kutu jelatinlimiydi koruma bandrölü varmıydı bunlar mi telefonlar da yok bildiğim kadarıyla 2 cihaz aldım ikisi de paket açık geldi

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Buda yeni bahane. Kutusu açılmış ürünü geri almiyoruz. Ultrasonic göz mü var arkadaş bizde! Kutusunu açmadan nerden bilelim cihazin durumunu!

FuKaGa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
3
hocam kutu açılmış derken kutu jelatinlimiydi koruma bandrölü varmıydı bunlar mi telefonlar da yok bildiğim kadarıyla 2 cihaz aldım ikisi de paket açık geldi

hocam bende vardı a
Buda yeni bahane. Kutusu açılmış ürünü geri almiyoruz. Ultrasonic göz mü var arkadaş bizde! Kutusunu açmadan nerden bilelim cihazin durumunu!

maalesef ya tehdit edecez başka şekild eolmuyor şuna bakarmısınız ya 5 günlük cihazı garantiye yollayın diyorlar bana ben direk iade deneyecğeim fabrika ayarlarıını sıfırlayıp düzgün herşeyi koyup yollayacağım. olmassa şikayet edice her forum sitesinde vs... sesimi duyrumaya çalışacağım. Garanti firmasına yollayın dioalr fima hakkında oldukça kötü yorumlar duydum telefonun dha açok bozulduğuna dair ama hepsiburadanın iade kararını bekleyeceğim.

Üst Alt