Yardım PDF dosyaları açılmıyor.

EmirhanKFB

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
10
Arkadaşlar lütfen yardım edin kafayı yiyecegim. Telefonda şuan 4 tane PDF açma uygulaması var, Office , Adobe , Mi'nin kendi uygulaması ve Drive. Her birine girdiğimde ayrı hata veriyor.
Adobede 'Bu dosyaya erişilmedi bağlantınızı kontrol edin veya dosya adını kisaltin diyor
Xiaomi in kendi uygulamasinda çince bir şeyler yazıyor
Office uygulamasında dosyayı cihaza kaydetmeyi ardından açmayı deneyin diyor.
Lütfen yardımcı olun çıldıracağım ya

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Arkadaşlar lütfen yardım edin kafayı yiyecegim. Telefonda şuan 4 tane PDF açma uygulaması var, Office , Adobe , Mi'nin kendi uygulaması ve Drive. Her birine girdiğimde ayrı hata veriyor.
Adobede 'Bu dosyaya erişilmedi bağlantınızı kontrol edin veya dosya adını kisaltin diyor
Xiaomi in kendi uygulamasinda çince bir şeyler yazıyor
Office uygulamasında dosyayı cihaza kaydetmeyi ardından açmayı deneyin diyor.
Lütfen yardımcı olun çıldıracağım ya
dosya özel değilse buradan paylaşın bakalım sorun dosyada mı yoksa sizin sistemde mi

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Dosyayı başka birisinde paylaştım açtı onda sıkıntı yok dosya başkalarında açılıyor cildircam ya
o zaman şey yapmayı deneyiniz office ile açıp herhangi bir değişiklik yapıp farklı kaydedin sonra tekrar açmayı deneyiniz

EmirhanKFB

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
10
o zaman şey yapmayı deneyiniz office ile açıp herhangi bir değişiklik yapıp farklı kaydedin sonra tekrar açmayı deneyiniz
İşte sıkıntı orada açılmıyor, wp içinde PDF zaten hiç acilmiyor, dosya yöneticisinden girip baktığımda sadece mi'nin uygulamasında açılıyor. Değişik olan bir şey de o dosyayı paylaşamiyorum da
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Adobe uygulamasının içinde de giriyormuş ama dosyaya gelip Adobe ile başlat diyince açılmıyor

Abi dediğinizi şuan yaptım Office içinden açtım değiştirdim sonra dosya yöneticisi içinden Office ile açmaya çalıştım yine açmadı

Son düzenleme:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
İşte sıkıntı orada açılmıyor, wp içinde PDF zaten hiç acilmiyor, dosya yöneticisinden girip baktığımda sadece mi'nin uygulamasında açılıyor. Değişik olan bir şey de o dosyayı paylaşamiyorum da

Adobe uygulamasının içinde de giriyormuş ama dosyaya gelip Adobe ile başlat diyince açılmıyor

Abi dediğinizi şuan yaptım Office içinden açtım değiştirdim sonra dosya yöneticisi içinden Office ile açmaya çalıştım yine açmadı
O zaman diğer uygulamalar içinden açmaya çalışınız başka seçenek aklıma gelmiyor

degerli43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Google PDF goruntuluyeci var ben onu kullanıyorum

TRMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sulhi
Cihazım
Mi 10 Lite
Konular
12
Uygulamalarınızın verilerini temizlemeyip, tekrar açmayı deneyin.

Üst Alt