Yardım Pc Telefonu Görmüyor

Gklp7690

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi 9a
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.7
Telefon Modeli
REDMİ 9A
Bootloader Kilidi
Açık
arkadaşlar telefonu pc ye bağlayınca hani algıladığına dair ses gelir ya işte o ses geliyor ama "bilgisayar"a girince telefonum gözükmüyor
sürücüler falan hepsi güncel
başka porta taktım
telefonu da pc'yi de yeniden başlattım
sürücüleri kaldır yapıp tekrar yükledim AMA...
HİÇ OLMADI!

TA2DF

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya Burçin
Cihazım
RN10P (sweet)
Meslek
Elo. Müh. (Emekli)
Konular
0
... o klasörün içerisinde nasıl komut satırı işlemi başlatacam ve o komut satırını nasıl yönetici olarak çalıştıracam

ben burada nasıl yönetici olarak cmd çalıştıracam onu bilmiyorum

Bir çok yolu var;

*** Ana klasör olan "MTK-QC-ADB-Drivers" isminin üzerinde [SHIFT+SAĞ-KLİK] yapdıkdan sonra, "Komut İstemi (Administrator)" seçeneğini kullanabilirsin...
(Ben bu "Administrator/Yönetici" nitelikli özelliği, registry-edit mârifeti ile sonradan ekledim... Standard kullanıcı olarak işlem yapanı her Windows'da mevcûd ama bu "Yönetici" varyantı var mı, tam olarak emîn değilim. Dolayısı ile, böyle bir özelliğe rastlayamamanız hâlinde, alttaki diğer seçeneğe geçebilirsiniz.)

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

*** Yine aynı yukarıdaki (Shell-Extension) menüsünde iken, "Yol olarak kopyala" diyebilirsin...
ve ardından, başlattığın herhangi bir Komut İstemi (cmd) arayüzünde bu kopyalanan klasör yolunu "CD /D" (CHDIR /D) komutunun ardına yapıştırarak, o klasörün içerisine gidebilirsin... Benim örneğimde; CD /D "E:\tmp\MTK-QC-ADB-Drivers"

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt