Satış Patron Çıldırdı(Xiaomi mi5)

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Arkadaşlar xiaomi mi5 64 gb 1550 tl sanalpazar yada sahibinden.com dan da satış yapabiliriz fakat komisyonu üzerine eklenmek şartıyla havale yoluyla da satışımız var 1550 tl kargo ücreti alıcıya ait. %100 Türkçe global dil desteği kayıt kullanıcıya ait olacak. Anacak cüzzi bi miktarla kayıtta yapabiliriz yada sizin eski telefonunuzun İmei kaydını kullanabiliriz isteğe bağlıdır. Sorularınız olursa özelden yada buraya yorum atın.
Bana 1550'den dem vuranlar burda 1550 yazmışlar. Ahhh...

osmaniye080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi note 3
Meslek
serbest meslek
Konular
52
Arkadaşlar xiaomi mi5 64 gb 1550 tl sanalpazar yada sahibinden.com dan da satış yapabiliriz fakat komisyonu üzerine eklenmek şartıyla havale yoluyla da satışımız var 1550 tl kargo ücreti alıcıya ait. %100 Türkçe global dil desteği kayıt kullanıcıya ait olacak. Anacak cüzzi bi miktarla kayıtta yapabiliriz yada sizin eski telefonunuzun İmei kaydını kullanabiliriz isteğe bağlıdır. Sorularınız olursa özelden yada buraya yorum atın.

sakın sanalpazar da satma :) ben sattım para halaa yatmadı sakın aman ha kayyum atandı işleri zor

osmaniye080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi note 3
Meslek
serbest meslek
Konular
52
Nasıl yani ?Sen sattın,telefonu gönderdin, karşı taraf ödemeyi mi onaylamadı?

onayladı.

burdan bak banka ile problem yaşıyorlar 4 ay dır yatmıyan var.

HakanCOSKUN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HaKaN
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Ar-Ge Uzmanı
Konular
31
onayladı.

burdan bak banka ile problem yaşıyorlar 4 ay dır yatmıyan var.

vay be çok acı bir durum.ikaz için çok sağol.Siteyi kullanan herkes bilgilenmeli.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Yahu kaç gündür forumda tantanası yapılan mevzunun iç yüzü ortaya çıktı hocam sende satış yapıyormuşsun senin gibi satış yapan birisine o kadar laf söyledin ayıp yahu..

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
ben o 1700 tlyi biriktirmek için kursağımdan kestim benim gibi akıllı telefon almak için harçlığını biriktiren yada harcamasını kısan herkesin telefon sahibi olmasını istiyorum oyüzden düşük fiyata verecem. Kullansınlar dua etsinler yeter.
Bu nasıl bir iştir? Hem dua etsinler yeter diyorsunuz, hem de 50TL daha ucuza alabileceklerken, sizden 50TL daha pahalıya almak zorunda bırakıyorsunuz. Madem bu kadar idealist söylemler içindesiniz, günlerdir forumu birbirine kattınız, yazın o kişinin ismini göreyim. Böylece forumdaki herkes fiyatlarını kırmak zorunda kalır. Sizin o sloganınız da daha kolay gerçekleşir. Tabi samimiyseniz. Hani herkes akıllı telefon sahibi olacak diyorsunuz ya, o slogan.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gencsezar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mirkelam
Cihazım
samsung s5
Konular
4
chatin_62 senin için genel konu açıyorum bakalım yalanlayabilecek misin 1500tl ye kimin sattığını söylediğimde sende çok iyi tanıyon satanları.

Üst Alt