Çözüldü Pasaport Kayıt Yasal Süre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui global 10.2
Telefon Modeli
Mi 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar elimde mi8 128gb modeli var. Yurtdışındal almıştım parayı anca denkleştirdim şimdi pasaport kaydı yapıcamda internetten baktığımda biri 90 gün yazmış biri 120 gün yazmış. Şimdi ben 29.01.2019da Türkiyeye giriş yaptım pasaporta şuan işleme hakkım var mı? 90 gün ise bugün 91.gün oluyor sanırım o yüzden harci yatirmadan önce emin olmak istedim veya bunu sorabileceğim bir yer var mıdır acaba kesin bilgi için

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Merhaba arkadaşlar elimde mi8 128gb modeli var. Yurtdışındal almıştım parayı anca denkleştirdim şimdi pasaport kaydı yapıcamda internetten baktığımda biri 90 gün yazmış biri 120 gün yazmış. Şimdi ben 29.01.2019da Türkiyeye giriş yaptım pasaporta şuan işleme hakkım var mı? 90 gün ise bugün 91.gün oluyor sanırım o yüzden harci yatirmadan önce emin olmak istedim veya bunu sorabileceğim bir yer var mıdır acaba kesin bilgi için
Bende Kasım ayında yurtdışından cihaz satın almış ve Aralık ayında kayıt ettirmiş idim. Görselden de görebileceğiniz üzere Süre 120 Gündür.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
Bende Kasım ayında yurtdışından cihaz satın almış ve Aralık ayında kayıt ettirmiş idim. Görselden de görebileceğiniz üzere Süre 120 Gündür.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
banada bu mesaj geldide internette pasaport için 90gün sorunu var felan demişlerde ozmn şimdi kaydı yapıyorum haydi hayırlısı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yurda giriş kontrolü başarısız. En yakın İl/İlçe Emniyet Müdürlüğü Pasaport Büro Amirliğine başvurup bilgilerinizden emin olunuz ve bu bilgiler ile e-devlet kapısından yeniden başvuru yapınız.

Böyle bir hata alıyorum ne yapmam lazım

Son düzenleme:
Oyla:

StubborN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
]
hocam fotoğraftaki IMEI kısmını güvenliğiniz için ileride bir problem yaşanmaması adına gizlemenizi tavsiye ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Ben aralik ayinda aldim teli kayitsiz 4 ay gecti halen kapanmadi 2 kere msj geldi bekliyorum kapansin diye diger simi kullanicam sonra gittigi yere kadar bakalim ne olcak

Oyla:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
banada bu mesaj geldide internette pasaport için 90gün sorunu var felan demişlerde ozmn şimdi kaydı yapıyorum haydi hayırlısı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yurda giriş kontrolü başarısız. En yakın İl/İlçe Emniyet Müdürlüğü Pasaport Büro Amirliğine başvurup bilgilerinizden emin olunuz ve bu bilgiler ile e-devlet kapısından yeniden başvuru yapınız.

Böyle bir hata alıyorum ne yapmam lazım
Giriş tarihini hatalı seçmiş olabilirsiniz, eğer doğru olduğuna eminseniz edevlette birde yurda giriş sorgulama ekranı var oradan bakın gözüküyor mu girişiniz eğer orda gözükmüyorsa emniyete gitmeniz gerekir.

Oyla:

sterman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erman
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
4
Bende kasımdan beri kullanıyorum tek simi. Hala kapanmadı ve mesaj da gelmedi. Gidebildiği kadar gitsin bakalım böyle.

Oyla:

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
Giriş tarihini hatalı seçmiş olabilirsiniz, eğer doğru olduğuna eminseniz edevlette birde yurda giriş sorgulama ekranı var oradan bakın gözüküyor mu girişiniz eğer orda gözükmüyorsa emniyete gitmeniz gerekir.
giriş tarihim 29yazıyor pasaportta ama bi oynayim dedim sitede bir gün önceyi işaretledim oldu. Bu seferdevergi dairesine yatırdığım para sistemde görünmüyor onu nasıl çözebilirim

Oyla:

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
giriş tarihim 29yazıyor pasaportta ama bi oynayim dedim sitede bir gün önceyi işaretledim oldu. Bu seferdevergi dairesine yatırdığım para sistemde görünmüyor onu nasıl çözebilirim
imei ve tc ile eşleşerek ödeniyor vergi doğru yazdıysanız bilgileri eşleşmesi lazım elinizde ödendi makbuzu var mı kontrol edin.

Oyla:

LoqqaL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Samsung S21+
Meslek
Android Developer
Konular
23
imei ve tc ile eşleşerek ödeniyor vergi doğru yazdıysanız bilgileri eşleşmesi lazım elinizde ödendi makbuzu var mı kontrol edin.
ödendi makbuzu gelmedi biryerden bide kayıt sırasında telefonu fiziksel sim olarakmı esim olarakmi kaydetcem?

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt