Yardım Pasaport kayit için ortak araniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

suleymanbegic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hürriyet mh
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Merhaba arkadas. Mi 8 pro 8/128 gb global versiyon kullaniyorum. Cihaz yurtdisindan geldi ve pasaport kaydi yapacagim. Eger ayni sekilde pasaport kaydi yapmak isteyem arkadas olur ise sadece vergiyi boluserek birer imei i kayit edebiliriz. Elimde pasaport var eger bir kac gune birisi cikmazsa iki imei de tek pasaport a kayit etmek durumunda kalacagim . Dusunen arkadas varsa pm den donebilir. Saygilar

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Normal mi 8 olmaz dimi

Oyla:

suleymanbegic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hürriyet mh
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Yok sadece mi 8 pro 8/128gb global olmali :( uzgunum​

Oyla:

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Hocam ben varım geç kalmadiysam
Benimde mi8 pro 8/128 gb olan versiyonu

Oyla:

suleymanbegic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hürriyet mh
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Merhaba arkadas dolandiricidir. Lutfen forumda baska bir arkadas alisveris yapmak isterse dikkatli olsun. Ben dolandirilmadim ama baksasi zararda gormesin...

Oyla:

suleymanbegic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hürriyet mh
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Kim kimi dolandırdı anlayamadım.
gyns adli kullanici pasaport kaydina ortak olmak istedi fakat istanbulda olmadigini soyledi. Bendr odeme almadan kayit islemini yapamiyacagimi soyledim.( İsteyen arkadaslar ile buyursun gelsin cayimizi corbamizi icerken kayit islemini birlikte yapabiliriz hic sorun degil) kendisinin kamyon soforu oldugunu ve maasini pazartesi gunu alacagini soyledi ( gunlerden cuma) daha sonra ben arkadasa benim acelemin olmadigini telefonu satarken kayitli olarak almak isteyen arkadas olur ise o zaman durumun degisicegini soyledim. Ne tesadufturki 1 saat sonra telefon caldi ve bir arkadas telefonu kayitli olarak almak istedigini uzun zamandir telefon aradigini artik baska telefon bakmayacagini ve aksam 6.30 da yanima gelip kayitli bir sekilde almak istedigjni soyledi. Pazarlik bile yapmayacam dedi birde :) daha sonra ben arkadasi tekrar arayarak boyle bir musterinin ciktigini ve kayit yapmam gerektigini en kotu borc harc alarak kayit islemini yapalim dedim. Arkadasta memlekette olsam sorun degil telefondan para istemek baba ters yuzyuze olsa hic sorun degil sen kaydi yap paran pazartesi hesabinda dedi. Saat 5 gbii tefonu kayitli olarak almak isteyen arkadasi aradim ve kac gbii gelecegini sordum. ( Telefonu cift imei ile kayit ederek verecektim ) arkadasta birsi ile goruseyim hemen donecem dedi. Daha sonra kendisi donmeyince ben kendisini defalarca aradim ve telefonu acmadi. Daha sonra bana mesaj atarak benim vaz gectigimi soyledi :) ( bu gercekten komikti ) bu sabah yani pazartesi sabahi arkadasa yazdim gondereym mi ibami kayit yapiyor muyuz diye yazdim ( pazartesi para kesin hesabimdaydi cunku kayit yaparsak ) arkadas mesajlari okuyor fakat cevap vermiyor. ( Cunku yuzu yok ) herkesi kendiniz gibi saf zannetmeyin kardesim. Gidin isinize gucunuze bakin. Hem belese pasaport bulacaksin hemde belese kayit ettireceksin ne ala memleket....

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
gyns adli kullanici pasaport kaydina ortak olmak istedi fakat istanbulda olmadigini soyledi. Bendr odeme almadan kayit islemini yapamiyacagimi soyledim.( İsteyen arkadaslar ile buyursun gelsin cayimizi corbamizi icerken kayit islemini birlikte yapabiliriz hic sorun degil) kendisinin kamyon soforu oldugunu ve maasini pazartesi gunu alacagini soyledi ( gunlerden cuma) daha sonra ben arkadasa benim acelemin olmadigini telefonu satarken kayitli olarak almak isteyen arkadas olur ise o zaman durumun degisicegini soyledim. Ne tesadufturki 1 saat sonra telefon caldi ve bir arkadas telefonu kayitli olarak almak istedigini uzun zamandir telefon aradigini artik baska telefon bakmayacagini ve aksam 6.30 da yanima gelip kayitli bir sekilde almak istedigjni soyledi. Pazarlik bile yapmayacam dedi birde :) daha sonra ben arkadasi tekrar arayarak boyle bir musterinin ciktigini ve kayit yapmam gerektigini en kotu borc harc alarak kayit islemini yapalim dedim. Arkadasta memlekette olsam sorun degil telefondan para istemek baba ters yuzyuze olsa hic sorun degil sen kaydi yap paran pazartesi hesabinda dedi. Saat 5 gbii tefonu kayitli olarak almak isteyen arkadasi aradim ve kac gbii gelecegini sordum. ( Telefonu cift imei ile kayit ederek verecektim ) arkadasta birsi ile goruseyim hemen donecem dedi. Daha sonra kendisi donmeyince ben kendisini defalarca aradim ve telefonu acmadi. Daha sonra bana mesaj atarak benim vaz gectigimi soyledi :) ( bu gercekten komikti ) bu sabah yani pazartesi sabahi arkadasa yazdim gondereym mi ibami kayit yapiyor muyuz diye yazdim ( pazartesi para kesin hesabimdaydi cunku kayit yaparsak ) arkadas mesajlari okuyor fakat cevap vermiyor. ( Cunku yuzu yok ) herkesi kendiniz gibi saf zannetmeyin kardesim. Gidin isinize gucunuze bakin. Hem belese pasaport bulacaksin hemde belese kayit ettireceksin ne ala memleket....

Hocam bu arkadaş sizden karşılığını vermeden/ödemeden para veya hizmet aldı mı?

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Alabilirdi, olabilirdi gibi kelimelerle birine dolandırıcı demek biraz ağır olmuş.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt