İpucu Pasaport Kayıt Hakkında 29 Mayıs

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Arkadaşlar 120'yi aradım yazdığı gibiymiş.

29 Mayıs'a kadar Türkiye'ye gelmiş birisinin üzerine kayıt yaparsak istediğiniz hatlarla istediğiniz kişi telefonu kullanabilir dediler. Rahatsız etmekten çekinmeyin dediler. Fakat ülke sınırlarında olması lazım gelmiş ve geri gitmiş kişiler olmuyor.

Şuan Türkiye'de bulunan ve pasaportuna telefon işlenmemiş birisi eğer 29 Mayıs'tan önce Türkiye'ye geldi ise telefon eskisi sistemdeki gibi kullanılabiliyor.
Satınca ne oluyor onu merak ediyoruz

unutumut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
unut
Cihazım
mi 6
Konular
1
Satınca ne oluyor onu merak ediyoruz
Arkadaşıma aldım ben dedim kendime kaydetsem olur mu 4 Nisan'da yurda son girişim dedim kullanabilir isteyen herkes sorun olmaz dedi 120 arayın sorun çekinmeyin BTK'nın numarası

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Arkadaşıma aldım ben dedim kendime kaydetsem olur mu 4 Nisan'da yurda son girişim dedim kullanabilir isteyen herkes sorun olmaz dedi 120 arayın sorun çekinmeyin BTK'nın numarası
Güzel kardeşim buna bir söz eden yok zaten lütfen dikkatli okuyunuz yazdıklarımı , 29 mayıstan önceki hiçbir kayıtta sorun yok 29 dan sonraki tüm kayıtlarda benim bahsettiğim şekilde oluyor , cihazı her sattığınızda tekrar kayıt yapmalısınız.

muratttsannn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi note 3
Konular
17
Way arkadaş resmen telefon çöp oldu )) 1600 e satsam yine iyi ama alan yok letgo ya koydum ))

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9

unutumut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
unut
Cihazım
mi 6
Konular
1
Güzel kardeşim buna bir söz eden yok zaten lütfen dikkatli okuyunuz yazdıklarımı , 29 mayıstan önceki hiçbir kayıtta sorun yok 29 dan sonraki tüm kayıtlarda benim bahsettiğim şekilde oluyor , cihazı her sattığınızda tekrar kayıt yapmalısınız.
Sizde beni yanlış anlıyorsunuz ben yarın kaydedecegim cihazı yurda giriş tarihim 29 Mayıs öncesi olduğu için telefon her zaman bütün hatlar ile kullanılabilecek.
Ama 30 Mayıs'ta gelen birisine kaydedersek sadece o kullanabilir

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Tekrar kayıt yapınca para ödeyecek miyiz?

unutumut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
unut
Cihazım
mi 6
Konular
1
Tekrar kayıt yapınca para ödeyecek miyiz?
Tekrar kayıt yapmanıza gerek kalmaz eğer 28 Mayıs'tan önce ülkeye giriş yapmış birisini bulun kayıt edin. 120'yi arayın bütün sorularınızın cevabı var

AviTa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Tekniker
Konular
9
Tekrar kayıt yapmanıza gerek kalmaz eğer 28 Mayıs'tan önce ülkeye giriş yapmış birisini bulun kayıt edin. 120'yi arayın bütün sorularınızın cevabı var
Eğerki bulamazsanz para ödemek zorundasnz evet

Üst Alt