Yardım Parmakizi Custom Rom sonrası düzgün işlemiyor

micropod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sarper
Cihazım
yok
Konular
6
Kalibrasyon temiz rom flash yapmadığım şey kalmadı, son durum şu, kalibrasyon yaptıktan sonra başta fişek gibi ama iki üç ekran kilidi açmadan sonra yavaşlıyor ve sonra komple açmamaya başlıyor, şu anda mesela ne yaparsam yapayım tanımıyor parmağımı.

Emrullahaltan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi6
Konular
6
Bir tavsiyem şu olur aynı parmağı 5 kez farklı şekilde okutun daha önce kullandığım zuk z2 plus için bir nebze olsun faydalı olmuştu.

micropod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sarper
Cihazım
yok
Konular
6
Bir tavsiyem şu olur aynı parmağı 5 kez farklı şekilde okutun daha önce kullandığım zuk z2 plus için bir nebze olsun faydalı olmuştu.
Çok sağol hocam onu da denedim ama yok, mesele o değil gibi, zira başta sorunsuz çalışırken 5 10 defa ekranı parmak izi ile açınca 11. Seferde bu ne lan diyor parmağımı koyuyorum. Işığı yakıyor bekliyor bekliyor 'hata tekrar deneyin' diyor bırakıyor

Emrullahaltan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi6
Konular
6
Çok sağol hocam onu da denedim ama yok, mesele o değil gibi, zira başta sorunsuz çalışırken 5 10 defa ekranı parmak izi ile açınca 11. Seferde bu ne lan diyor parmağımı koyuyorum. Işığı yakıyor bekliyor bekliyor 'hata tekrar deneyin' diyor bırakıyor
Ben mi 6 cr droid kullanıyorum bir kaç gündür tr dan sonra en keyif aldığım rom diyebilirim bunun için size de tavisye ederim romla ilgili en ufak bir sorununuz varsa sorun iyisi mi farklı bir rom denemek.

Üst Alt