Yardım Parmak İzi Sorunu

moon.iron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Aydemir
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
6
Mi5 Prime cihazım var. Bazı kişilerde olduğu gibi parmak izi bi anda gitti. Ayarlardan da kayboldu. Ana menü tuşuna da dokunma olarak çalışmıyor. Bastığımda ana menüye dönüyor. Arada da basmış gibi ana menüye dönüyor. Kilidi kaldırıp yeniden başlatmayı falan denedim. Şimdi şarjı bitirip şarj etmeyi deneyeceğim forumlardan gördüğüm. Başka önerisi olan var mı, sorunu yaşayıp çözen var mı acaba. Şimdiden teşekkürler

botanekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
botan
Cihazım
mi5
Konular
6
2 gündür aynı sorunu yaşıyorumcihazı sıfırladım, güncelleme yaptım, temiz kurulum yaptım, cihazın arkasını açıp sensörü söküp yeniden taktım ama düzelmedi.Benim ki sanırım donanımsal. Donanım testinden FPC fingerprint senor testini yapar mısınız?

Oyla:

moon.iron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Aydemir
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
6
2 gündür aynı sorunu yaşıyorumcihazı sıfırladım, güncelleme yaptım, temiz kurulum yaptım, cihazın arkasını açıp sensörü söküp yeniden taktım ama düzelmedi.Benim ki sanırım donanımsal. Donanım testinden FPC fingerprint senor testini yapar mısınız?
Bölgeyi abd yaptım şuanlık düzgün çalışıyor geri geldi. testi yaptım passed dedi hepsinden yazılımsal büyük ihtimalle, düşürmediğiniz çarpmadığınız sürece

Oyla:

botanekin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
botan
Cihazım
mi5
Konular
6
Bölgeyi abd yaptım şuanlık düzgün çalışıyor geri geldi. testi yaptım passed dedi hepsinden yazılımsal büyük ihtimalle, düşürmediğiniz çarpmadığınız sürece
geçmiş olsun bende hepsi failed bölge değiştirmeme rağmen demek ki donanımsal :)

Oyla:

moon.iron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Aydemir
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
6
geçmiş olsun bende hepsi failed bölge değiştirmeme rağmen demek ki donanımsal :)
Geçmiş olsun o zaman hangi garanti olduğunu nasıl öğrenebiliyoruz, ben eminönünde cepporttan aldım. Garanti sorgulama falan var mıdır yoksa garanti belgesinden bulup mu gönderiyoruz

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Geçmiş olsun o zaman hangi garanti olduğunu nasıl öğrenebiliyoruz, ben eminönünde cepporttan aldım. Garanti sorgulama falan var mıdır yoksa garanti belgesinden bulup mu gönderiyoruz
Delta veya KVK garantilidir cihazınız. Bu firmaların siteleri üzerinden veya garanti belgesinden yetkili servise ulaşabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt